13950528000487_PhotoA[1]

بخشدار مرکزی بندر انزلی گفت: سه کیلومتر از روستای «بشمن» در مسیر اصلی جاده انزلی ـ رضوانشهر با مشارکت زندانیان زندان‌های این شهرستان از زباله پاکسازی شد.
منوچهر عاشوری عصر امروز در جریان جمع‌آوری پسماند در مسیر بندر انزلی ـ رضوانشهر اظهار کرد: طبق مصوبه کمیته پسماند شهرستان بندر انزلی و هماهنگی‌های انجام شده، سه کیلومتر از روستای «بشمن» در مسیر اصلی جاده انزلی ـ رضوانشهر پاکسازی شده است.

وی به جمع‌آوری دو تن پسماند در مسیر مذکور اشاره کرد و افزود: پسماند مذکور به کارخانه کمپوست شهرداری بندر انزلی تحویل شده است.

بخشدار مرکزی بندر انزلی با بیان اینکه اداره راه و شهرسازی این شهرستان، شرکت تعاونی دهیاران بندر انزلی و شورای اسلامی و دهیاری روستای «بشمن» در جمع‌آوری پسماند همکاری کردند، تصریح کرد: طرح مذکور در زیباسازی مسیرهای اصلی و مسیرهای ساحلی بخش شرقی شهرستان بندر انزلی انجام شده است.

عاشوری، طول مسیر اصلی بخش شرقی شهرستان بندر انزلی را ۱۸ کیلومتر خواند و بیان کرد: پاکسازی مسیر مذکور با هماهنگی اداره‌های راه و شهرسازی، حفاظت محیط زیست، اداره زندان‌ها و تعاونی دهیاران بندر انزلی به صورت هفتگی انجام می‌شود.

وی، یکی از نگرانی‌ها در حفاظت از محیط زیست را پرتاب زباله از داخل خودرو عنوان کرد و گفت: رفتار مذکور محیط زیست زیبای جاده‌های بندر انزلی را زشت کرده است.

بخشدار مرکزی بندر انزلی با اشاره به نصب سطل‌های زباله در مسیر جاده‌های این شهرستان، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد انزلی توجه ویژه‌ای به زیباسازی مسیر جاده‌ها داشته است./فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *