anzaliclub.ir-12

شاهین ثاقبی که نامش در لیست قبلی کی روش دیده شد به اردوی آفریقا جنوبی دعوت نشد، در حالی که تصور می شد با توجه به نمایش خوبی که در تراکتور داشت این اتفاق برایش رخ دهد.

ثاقبی در مورد تعطیلی لیگ گفت: در این تعطیلات اردوهای خوبی داریم که هم در لیگ و هم در جام باشگاه های آسیا به ما کمک می کند.

وقتی از او سوال شد از عملکردش راضی بوده یا خیر پاسخ داد: من که نباید راضی باشم، خدا و مردم باید راضی باشند.

هافبک تراکتورسازی نظرش را درمورد شرایط این تیم در نیم فصل دوم اینگونه بیان کرد: صد در صد ما موفق خواهیم شد چون اختلافی با صدر نداریم، تازه نیم فصل دوم بهتر هم می شویم چون فرصت داریم تا نقاط ضعفمان را برطرف کنیم. انشاءا… که قهرمان شویم. مهم نیست حتی قبل آخرین بازی لیگ چه تیمی صدرنشین باشد درست مثل سال قبل. اما هرچه زودتر به صدر دست پیدا کنیم بهتر است.

او در مورد خط خوردن نامش از لیست کی روش برای آفریقای جنوبی ادامه داد: من نمی دانم چگونه خط خوردم ولی خیلی دوست داشتم به این اردو می رفتم و کنار بزرگان تمرین می کردم، بالاخره کی روش می توانست این فرصت را در اختیارم بگذارد که حداقل چند جلسه ای کنار تیم ملی تمرین کنم، ولی در کل برای نظرش احترام قائل هستم.

بازیکن تراکتورسازی در مورد دعوت شدن به تیم ب تیم ملی امید گفت: در این مدت همیشه حضور مستمر در تیم ملی امید داشتم و دعوت شدنم به تیم ب هم نظر آقای خاکپور و قابل احترام است.

ثاقبی در آخر افزود: جا دارد از مردم خوب انزلی تشکر کنم چون در این چند روزی که آنجا بودم خیلی به من لطف داشتند.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۶ دی ۱۳۹۳

:no: :no: :no:

پاسخ