384562

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عصر امروز جلسه هماهنگی کادر فنی تیم  نجات غریق آقایان برای حضور در مسابقات کشوری در هیات نجات غریق  و غواصی استان گیلان برگزار شد.
ابوطالب مشهور در این باره اظهار کرد: با توجه به دستوری که از سوی کمیته فنی استان طی نشست کادر مربیان و اعضای هیات نجات غریق و غواصی، صادر شد مقرر گردید افراد منتخب مسابقات استانی در روز ۳۱ شهریور گرد هم آمده و مربیان و ورزشکاران برنامه های خود را به یکدیگر ارائه نمایند.
مسئول کمیته مربیان هیات نجات غریق استان با بیان اینکه مسابقات کشوری غریق نجات در دو بخش ساحلی و استخری برگزار می شود، تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، ورزشکاران روزهای زوج در ساحل سنگاچین و روزهای فرد در استخر زنده یاد شیرازی تمرین خواهند کرد.
وی مهم ترین رقبای تیم گیلان را در این دوره از مسابقات تیمهای بوشهر، بندرعباس، ساری و تهران دانست و تاکید کرد: به طور معمول استان های همجوار دریا در بخش مسابقات ساحلی پر قدرت تر ظاهر می شوند و استان های تهران و شیراز نیز در بخش استخر موفق تر از سایر تیم ها عمل خواهند کرد.
مشهور در ادامه خاطرنشان کرد: امسال تمرینات را از حالت سنتی که در آن تنها به یک یا دو مربی اکتفا می شد خارج کرده ایم و با پیشنهاد سرپرست هیات نجات غریق استان کارگروهی تشکیل دادیم که از همه تجارب مربیگری و افراد زبده مانند آقایان : شهربانیان، بلوکباشی، سلمانپور، عزیزی و رحمانپور دعوت به عمل آوردیم که در این مسابقات همراه ورزشکاران ما باشند تا تیمی منسجم و با کیفیت راهی مسابقات نماییم.
وی گفت: بنده پیشنهاد دادم که افرادی در رده سنی زیر ۱۸ سال نیز در مسابقات این دوره شرکت نمایند تا این عزیزان تجربه حضور در مسابقات بزرگ را کسب نمایند و بتوانیم آینده ای درخشان برای نجات غریق استان گیلان متصور باشیم.
سرمربی تیم نجات غریق استان گیلان در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به فعالیتها و برنامه ریزی های دقیقی که از سوی مسئولین نجات غریق استان صورت گرفته است انتظار می رود تیم گیلان بتواند پر قدرت تر از سالهای گذشته عمل نماید و در مواد مختلف مسابقات، موفق به کسب مدال شود.

گفتنی است مسابقات نجات غریق وغواصی قهرمانی کشور، دهم تا هجدهم آبان ماه به میزبانی استان گیلان و در مجموعه ورزش های آبی منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد شد که تیم گیلان در بخش آقایان با ۱۲ ورزشکار در مسابقات شرکت می نماید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

گرچه نوشتن مطالبم در این صفحه ارتباطی ندارد..ولی بخاطر نزدیک شدن به جام حذفی وشرایط های بد ملوان .از مسئولین ملوان برای اخر بار خواهشمندیم .به فکر جذب یک مربی با تجربه باشند .زیرا تنها مشکل نرسیدن به احداف باشگاه ملوان .نداشتن یک مربی با تجربه وصاحب نا م می باشد .وقتی هواداران وعاشقان واقعی ملوان حاظر به هر نوع کمک چه مالی وچه فکری هستند .چرا سد راه پیشرفت ملوان میشوید .حد اقل برای یکبار شهامت وجسارت جذب یک مربی خارجی با تجربه را داشته باشید .زیرا تا به امروز ۹۰ در صد مربیان خارجی در ایران موفق بودهاند ..خدائی .ابوالفضلی حیف است .این موقعیت های حساس را یکی یکی از دست می دهید .جذب مربی هم باعث کمک مربیان بومی میشود وهم باعث میشود زحمات .بازیکنان ومسئولین ملوان بچشم بیاید .حداقل برای بار دوم هم شهامت وجسارت داشته باشد. خواهشمندیم .اندکی به هواداران ملوان اطمینان وایمان داشته باشید .ملوان با جذب مربی بومی با تجربه می تواند .جام حذفی این فصل را با قهرمانی پشت سر بگذرانند . همه از نام ملوان حراس دارند .خواهشمندیم با اشتباهات کوچک تان یعنی همین جذب مربی با تجربه . ملوان وخودتان را خار وذلیل نکنید. اگر واقعا بفکر پست ومقام نیستید وتنها به فکر ملوان وهواداران ملوان هستید .وهمچنین دوست دارید ملوان به جایگاه واقعی اش برسد ..هر چه سریع تر یک مربی با تجربه خارجی برای همین جام حذفی وبرای همین یکی دو فصل باشید .تا ملوان وهمچنین مربیان بومی را نجات دهد.

پاسخ