دست نشان:
تیم های ریشه دار قدرت بگیرند فوتبال ایران پویا می شود/ داور دو پنالتی ما را ندید

به گزارش سامانه خبری و تحلیل انزلی کلاب نادر دست نشان عصر یکشنبه پس از تساوی تیمش در برابر بادران اظهار کرد: با وجود اینکه چند اشتباه داوری به ضرر ملوان بود، از داوری راضی هستم.

وی با بیان اینکه بازی در برابر تیم بادران بازی سنگینی بود افزود: داور میدان در این بازی دو پنالتی مسلم را به نفع ملوانان نگرفت اما معتقدم داوری شجاع، بی غرض و بی طرف بود.

دست نشان تیم فوتبال بادران تهران را تیمی پرمهره و ایده ال و با امکانات مناسب ارزیابی و تاکید کرد: بازیکنان ملوان فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشتند که اگر شانس های ما تبدیل به گل می شد نتیجه بازی تغییر می کرد.

وی با ازریابی ۶ موقیعت گل ملوان در برابر ۲ موقعیت گل تیم حریف یاد آور شد: با وجود نارضایتی تماشاگران از نتیجه بازی، اما در انتها بازیکنان تیم محبوبشان را تشویق کردند و این امر بیانگر این است که از نحوه بازی تیم ملوان رضایت دارند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با بیان اینکه ملوانان همواره آینده روشنی داشته اند گفت: ملوان با عشق زنده است و این تیم همیشه عشق مردم انزلی بوده، اما مشکلات مالی همچنان گریبان این تیم را گرفته است.

دست نشان با اشاره به ضرورت مساعدت کلیه مسئولان کشوری و استانی به این تیم افزود: امیدوارم مسئولان فکری اساسی برای ملوان بکنند چرا که هر وقت تیم های ریشه دار ما زنده باشند فوتبال ما پویا است.

وی تاکید کرد: در صورت اختصاص یافتن عوارض ورودی پارکینگ منطقه آزاد و همچنین عوارض گمرک انزلی به تیم ملوان بخش عمده ای از مشکلات مالی این تیم حل می شود این در حالی است که مردم این شهر رنج و مشقتهایی را برای وجود این نهادها در شهر متحمل می شوند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی خاطر نشان کرد: مردم انزلی شایسته بهترین ها هستند وامیدوارم مسئولان به فکر ریشه یابی مشکلات تیم های فوتبال استان باشند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های دسته یک فوتبال کشور جام آزادگان و از هفته بیستم این رقابتها از ساعت ۱۴ روز یکشنبه به مصاف تیم بادران تهران رفت که در نهایت با نتیجه تساوی یک بر یک در بازی خارج از خانه متوقف شد.

ملوانان در ادامه رقابتها و از هفته بیست و یکم ساعت ۱۴ روز یکشنبه هشتم بهمن
ماه میزبان تیم صبای قم است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *