unnamed

نخستین دوره مسابقات کشوری کشتی دربخش آزاد و فرنگی در مرکز نمایشگاهی و همایش های بین المللی سازمان منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری است و مسابقات در بخش فرنگی از روز گذشته با حضور ۱۲ تیم آغاز و امروز با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید.
بنا بر این گزارش در این دوره از مسابقات که در سطح بالایی برگزار شد تیم اصفهان مقام نخست ، تیم هرمزگان مقام دوم و تیم گیلان مقام سوم را بدست آوردو در بخش انفرادی در ۸ وزن نتایج به شرح زیر بوده است.
دروزن ۵۷کیلوگرم ایوب گراوند از تیم هرمزگان، مرتضی عنایت از سیستان و بلوچستان و علیرضا عبداللهی از اصفهتن به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردند.
همچنین دروزن ۶۶کیلوگرم حمیدرضا زارع از هرمزگان، محسن گرامی از اصفهان و مهدی یونسی فر از کهکیلویه و بویراحمد به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
مهران داداشی از گیلان، جواد صابری از اصفهان و سعید زارع از هرمزگان مقام های اول تا سوم وزن ۷۱کیلوگرم را به دست آورده و دروزن ۷۵کیلوگرم نیز محمدغلامی از سیستان و بلوچستان، علی رستمی از اصفهان و فرید محمدی از خراسان جنوبی حائز رتبه های برتر شدند.
دروزن ۸۰کیلوگرم هوشنگ خلیلی از اصفهان، سعید رسولی از گیلان و رحمان علیزاده از آذربایجان غربی به مقامهای اول تا سوم این وزن دست یافتند و حسین نوری از زنجان، سجاد احمدی از همدان و صالح کیان ارثی از اصفهان مقام های اول تا سوم وزن ۸۵کیلوگرم را از آن خود کردند.
همچنین هژیر ذکاوت از آذربایجان غربی، محمدرضا شمس از اصفهان و مسلم گیوی از همدان نفرات برتر وزن ۹۸کیلوگرم بودند و در وزن ۱۳۰کیلوگرم نیز محسن فتاحی از گیلان، حمید سرشوق از اصفهان و محمدجواد استواری از سیستان و بلوچستان حائز رتبه های برتر رقابتهای کشتی فرنگی کشور درمنطقه آزاد انزلی شدند
گفتنی است رقابتهای روزدوم این مسابقات که با حضور مسئولان استانی و روسای فدراسیون کشتی، کمیته فنی و شورای فنی مسابقات و پیشکسوتان این ورزش برگزارشد، به صورت زنده از صدا و سیما پخش شد وهمچنین مسابقات کشتی آزاد از روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان با حضور ده تیم در این منطقه برگزار میشود.

 

روابط عمومی منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *