Indoor World Cup 2011

تیم هاکی بندر انزلی به نمایندگی از استان گیلان، به مسابقات هاکی سالنی منطقه یک کشور در تبریز اعزام می شود.

سرپرست هیأت هاکی استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه با ایرنا گفت: بازیکنان متولد ۱۳۷۸ به بالا هاکی سالنی انزلی ، یازدهم شهریور راهی یازدهمین مسابقات سالنی مدارس هاکی کشور می شوند.

ˈسید جعفر کیاˈ اظهار کرد : در این دوره از رقابت ها که بصورت دوره ای از چهارشنبه ۱۲ شهریور تا جمعه ۱۴ شهریور برگزار می شود ، شش تیم حضور خواهند داشت.

وی یاداور شد: بازیکنان این تیم حدود چهار سال است که زیر نظر ˈغلامرضا اولاد ربیعی ˈ تمرین می کنند.

سرپرست هیأت هاکی گیلان با اشاره به اینکه این تیم از طریق هیأت هاکی و با کمک و حمایت مردمی برای تهیه ملزومات ، راهی این مسابقات خواهد شد افزود: با توجه به آمادگی تیم اعزامی انتظار می رود که با کسب عنوان از این مسابقات بازگردند.

استان های گیلان ، گلستان ، مازندران ، خراسان رضوی ، اذربایجان شرقی و آذربایجان غربی شش تیمی هستند که در یازدهمین دوره مسابقات سالنی مدارس هاکی کشور باهم رقابت می کنند.

تیم گیلان با ۱۰ بازیکن به مربیگری ˈغلامرضا اولاد ربیعی ˈ و سرپرستی ˈمحمد مطبوع قربانی ˈ به مسابقات اعزام می شود.

هاکی از جمله قدیمی ترین بازی های جمعی است و در حال حاضر به چهار صورت هاکی چمنی ، هاکی سالنی ، هاکی روی یخ و هاکی اسکیت انجام می شود.

در ایران دو بخش هاکی چمنی و هاکی سالنی فعالیت بیشتری دارند. در استان گیلان، بندر انزلی از دیر باز قطب هاکی مردان به حساب می آمد و به لحاظ کسب رتبه و مدال سابقه شایان توجهی دارد .

در حال حاضر به جز بازیکنان مرد فعال در هاکی انزلی ، در زمینه هاکی بانوان شهرهای رشت ، رودبار و رستم آباد فعالیت دارند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *