index

در ادامه رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان گیلان ، تیم کیامیدان لاهیجان مغلوب تیم قوی سپید بندرانزلی شد .

در این مسابقه که دوشنبه شب برگزار شد ، تیم فوتسال قوی سپید بندرانزلی موفق شد با نتیجه ۵ بر یک تیم فوتسال کیامیدان لاهیجان را شکست دهد .
در جریان این مسابقه که از هفته هفتم این رقابت ها و در لاهیجان برگزار شد ، تیم فوتسال کیامیدان لاهجیان نتوانست از فرصت میزبانی خود استفاده کند و در نهایت متحمل یک شکست خانگی دیگر شد تا همچنان در انتهای جدول رده بندی قرار داشته باشد.
تیم فوتسال قوی سپید بندرانزلی نیز سعی داشت تا با پیروزی در این بازی ، بتواند خود را از تیم های انتهای جدولی جدا و به میانه های جدول صعود کند که در نهایت موفق به این امر شد .
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده از هفته هفتم این رقابت ها ، تیم های فوتسال مهرآستان آستانه اشرفیه و مولدینگ فومن به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم مهرآستان آستانه اشرفیه توانست با نتیجه ۳ بر یک حریفش را شکست دهد.
در جدول رده بندی این رقابت ها ، تیم فوتسال ستارگان صومعه سرا با کسب ۱۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد ، تیم عقاب لنگرود با کسب ۱۵ امتیاز دوم است و مولدینگ فومن نیز با کسب ۱۲ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد.
در رقابت های فوتسال قهرمانی لیگ برتر باشگاه های استان گیلان ، تیم های فوتسال کیامیدان لاهیجان ، عقاب لنگرود، مولدینگ فومن ، دخانیات رشت ، ستارگان صومعه سرا ، مهرآستان آستانه اشرفیه ، قوی سپید بندرانزلی ، شاهد اسالم تالش و ایثارگران کوثر رودبار حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *