82063519-70703656[1]

 

رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان روز جمعه با قهرمانی تیم فوتبال بنادر و دریانوردی انزلی پایان یافت .
در پایان این رقابت ها ، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی بندرانزلی موفق شد با اقتدار کامل و با کسب ۵۰ امتیاز عنوان قهرمانی استان گیلان را به خود اختصاص دهد .
همچنین تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان با کسب ۴۱ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم فوتبال جوانان گمرک بندرانزلی نیز با کسب ۳۶ امتیاز عنوان سوم رقابت های لیگ برتر جوانان استان گیلان را کسب کرد .
در هفته پایانی و بیست و دوم این رقابت ها نیز ، تیم فوتبال جوانان شهرداری تولم شهر در یک بازی پرگل با نتیجه چهار بر دو ایثارگران کوثر رودبار را شکست داد ، تیم فوتبال جوانان سپیدرود رشت با نتیجه دو بر یک شاهین انزلی را مغلوب کرد و تیم فوتبال جوانان شهرداری رودسر با نتیجه سه بر صفر برابر تیم شهرداری بندر انزلی به برتری رسید .
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده از هفته پایانی این رقابت ها ، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی قهرمان این دوره از مسابقات با سه گل شهدای نویر انزلی را شکست داد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء با نتیجه دو بر صفر برابر گمرک انزلی به برتری رسید و تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان با نتیجه سه بر یک شهرداری لاهیجان را مغلوب کرد .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر جوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۲ تیم حضور داشتند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت پرداختند .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *