66511t[1]

نماینده مردم رشت در مجلس با درخواست احیای تیم فوتبال بانوان بندرانزلی،گفت: مسئولان این باشگاه باید برای استدلال کوچه بازاریشان از بازیکنان تیم بانوان عذرخواهی رسمی کنند.

غلامعلی جعفرزاده ضمن ابراز تأسف از انحلال تیم فوتبال بانوان بندرانزلی، اظهار کرد: تیم فوتبال بانوان بندرانزلی باعث شادابی و نشاط روحیه سایر بانوان بود و نمی‌توان آلبوم افتخارات بازیکنان آن را به‌راحتی نادیده گرفت لذا باید فعالیت آن استمرار و ادامه داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بانوان با رعایت ارزش‌ها در جامعه حضور دارند و حذف آنها از جامعه غیرممکن است، افزود: این تیم افتخارات بسیار زیادی را برای استان گیلان و خطه شمال کشور بدست آورده است و هم اکنون مردم این منطقه ناراحت هستند.

وی پاسخ و بیانیه مسئولان تیم بندرانزلی در خصوص علل انحلال تیم بانوان را «سخیف» و «ناراحت‌کننده» توصیف کرد و گفت: انتشار چنین بیانیه‌ای توجیه ندارد و استفاده از عباراتی مانند «وقتی یک کشتی در طوفان اسیر می‌شود، بار خود را خالی می‌کند»، «نمی‌توان دلایل انحلال تیم فوتبال بانوان ملوان را در یک جامعه اسلامی اعلام کرد» و …، توهین بسیار بزرگ و دور از اخلاق و شرع مقدس است.

جعفرزاده انحلال تیم فوتبال بانوان بندرانزلی و پس از آن صدور بیانیه مسئولان این باشگاه را موجب ضربه روحی با جامعه بانوان دانست و افزود: مسئولان باشگاه بندرانزلی از استدلال کوچه بازاری استفاده کرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: با توجه به اینکه این تیم افتخارات بسیار زیادی را برای استان گیلان بدست آورده است تقاضا دارم از این افراد دلجویی شده و مجددا این تیم احیا شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه باید عذرخواهی رسمی از بازیکنان تیم بانوان انزلی انجام شود، خاطرنشان کرد: برای کسانی که آشنا به ادبیات و اخلاق حرفه ورزش نیستند و در این عرصه مدیریت می‌کنند از ته دل متأثر و ناراحت هستم./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رحیم رحمانی نژاد - از شیراز

۱۲ مرداد ۱۳۹۵

درود بر شرف جناب آقای جعفرزاده نماینده محترم رشت که از بانوان ملوانی دفاع کردند و نیز درود به شرف نماینده محترم لنگرود که حدود ۷ ماه پیش از باشگاه ملوان دفاع کردند. به نظر می رسد که آقای خسته بند نماینده*** باشد که می خواهد همه چیز در بندر انزلی نابود شود.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۱۴ام, ۱۳۹۵ ۱۹:۲۶:

:yes: :yes: :yes: