تیم فوتبال دریادلان یا همان ملوان نوین در آستانه انحلال قرار گرفته است.

daryadelan3

با خبر شدیم مهلت ارائه مدارک برای حضور تیم ملوان نوین در لیگ برتر استان تا چهاردهم شهریور می باشد و این در حالی است که تاکنون مسئولین باشگاه ملوان هیچ اقدامی برای حضور این تیم در لیگ انجام نداده اند و گفته می شود نامه نگاری هایی مبنی بر انحلال این تیم نیز صورت گرفته است.

در مصاحبه پیش فصل انزلی کلاب با آقای درودگر ایشان از این تیم به عنوان تیم دوم نام برده و قول دادند که بازیکنان امید در این تیم به فوتبالشان ادامه دهند، اما گویا این اتفاق نخواهد افتاد و همچون چند سال پیش که تیم ملوان سپید پس صعود به لیگ کشوری منحل شده بود این بار نوبت به تیم ملوان نوین رسیده است که منحل شود.

شاید این تفریح جدید مسئولین ملوان باشد و آنها تیم دوم را به عنوان اشانتیون در کنار تیم اول دارند و آینده بازیکنانی که همه زندگیشان فوتبال است برایشان اهمیتی ندارد.

اگر به آرشیو انزلی کلاب مراجعه کنید (اینجا) تذکر ما بعد از صعود تیم ملوان نوین را مطالعه خواهید نمود، و بدون شک عدم جذب بازیکن از تیم امید و انحلال تیم ملوان نوین به نوعی نابود کردن سرمایه های فوتبال این شهر به حساب می آید.

ضمن اینکه گفته می شود وضعیت تیمهای پایه ملوان بسیار نا مطلوب است و مربیان از شرایط موجود رضایت ندارند که نتیجه همه اینها هشداری با عنوان نابودی مکتب ملوان است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلی شهر بارانـــــ

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

واقعا واسه این مسئولان شهرمون متاسف هستم فقط به فکر جیب خودشون هستن نه انزلی و ملوان و مردم

پاسخ

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

نمی دانیم داستان از چه قرار می باشد…………ولی این را می دانیم ..اگر باشگاه ملوان سالهای بعد هم بخواهد . دنبال بازیکن غیر بومی برود. ….بهتر است از حاالادر استادیوم را ب.ب.ن ..د.د………….ما ملوان را با جوانان این شهر دوست داریم..زیرا ملوان باید طرقی گاه برای جوانان این شهر باشد .نه ……درست است باید بعضی احتیاجات را فراهم نمود. نه برای همیشه..ما باید هرسال بازیگر بفروشیم نه اینکه بازیگر بخریم. زیرا این استان فوتبال خیز می باشد….پس جوانان این استان باید بیشتر تلاش کنند تا دیگران از اینها سبقت نگیرند واز امتیاز هایشان استفاده کنند. …………….هرسال چند نفر برای تیم ملی.از ملوان انتخاب می شود. پس سعی کنید. .آن چند نفر شما باشید…….

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۱:

خبر نا خوشایندی است، باید برای ملوان و البته سایر رشته های ورزشی این شهر قهرمان پرور کاری کرد.

Anzali Free Zone

Shahin

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

مسئولین باشگاه باید توجه بیشتری کنن و پاسخگو باشن که از بین بردن سرمایه های انزلی که همانا رده های پایه و تیم های بازیکن ساز است به چه علت و دلیلی باید نادیده گرفته شوند یا حذف گردند. آیا پتانسیل خرید بهترین بازیکنان فوتبال ایران فراهم گردیده است و آیا واقعا چنین سیاستی در دراز مدت جوابگوی نیازهای ملوان خواهد بود ؟

پاسخ

آوا

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

چرا کسی نمیاد یقه اینهایی رو که دارن فوتبال شهر رو نابود میکنن نمی گیره؟این تیم مگه مال نیروی دریایی نیست؟بیچاره این بازیکنانی که تو این مدت اینجا تمرین کردند الان تیم منحل بشه نمی توانند تو تیمهای دیگه بازی کنن، پس این مسئولین هئیت فوتبال انزلی تا کی میخوان بخوابن؟اون از تیم شهرداری که در لیگ سه کشور منحل شد، اون از ملوان سپید که قهرمان استان شد و منحل شد و این هم از تیم دریادلان

پاسخ

نوروزی

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

من هم برای مسئولین مخصوصا رئیس هیئت فوتبال متاسفم که هیچ عکس العملی نشون ندادن.
یکی ازدوستام عضو این تیم بود و می گفت ما هیچ چیزی نمی خواستیم فقط می خواستیم با جون و دل واسه تیم بازی کنیم که نذاشتن.

پاسخ

آوا

۱۱ شهریور ۱۳۹۲

آقا مشکل این تیم اختلاف درودگر و ناخدا غلامی هستش و بس

پاسخ