80641697-3925667

تیم بندرانزلی قهرمان رقابت های چند جانبه کاراته بانوان گیلان شد .

مسوول روابط عمومی هیات کاراته گیلان گفت : در این مسابقات استانی که به مناسبت روز معلم در شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد ؛ تیم بندر انزلی با ۱۵ نشان طلا ، ۱۰ نقره و ۵ برنز مقام اول این رقابت ها را کسب کرد .

ˈ فاطمه کریمی ˈ روز شنبه به خبرنگار افزود : تیم آستانه اشرفیه با ۱۰ نشان طلا ، سه نقره و شش برنز دوم شد و تیم رشت با سه نشان طلا ، سه نقره و پنج برنز مقام سوم را به خود اختصاص داد .

وی تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات را ۶۰ نفر عنوان و اظهار کرد : این رقابت ها با حضور پنج باشگاه از شهرستان های رشت ، بندر انزلی و آستانه اشرفیه در دو بخش کاراته و کمیته برگزار شد .

به گزارش ایرنا ، حدود سه هزار نفر از بانوان ورزشکار گیلانی در رشته کاراته فعالیت می کنند .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

تبریک فراوان و ارزوی موفقیت روز افزون برای خواهران و دختران انزلی.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

تبریک میگم

پاسخ

a.n.z

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

آفرین درود بر شما :inlove:

پاسخ

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام و عرض تبریک

پاسخ

عرفان نوروزی

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

منم تبریک میگم

پاسخ

guilak

گیلک

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

در تصویر بالا که فکر میکنم ایرانی هم باشند. این خانم ورزشکار گرامی دقت و توجه نداشته اند اگر پرچمی که روی لباس خود دوخته اند پرچم خوشرنگ ایران باشد باید رنگ سبز بالا و رنگ سرخ پایین قرار بگیرد؟ شاید استرس مسابقه سبب این اشتباه شده باشد. مربیان و همراهان تیم هم استرس داشتند؟.ما اگر ندانیم که پرچم ما چه رنگی است چگونه می توانیم برای به اهتزاز در اوردن ان خود را به اب و اتش بزنیم ؟میدانند اگر چنین اشتاهاتی در مسابقات بین المللی اتفاق بیافتد چقدر زشت و زننده خواهد بود؟ پاینده ایران و در اهتزاز باد پرچم سه رنگ ایران زمین.

پاسخ