81582561-6407562

در ادامه مرحله حذفی رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان (جام خلیج فارس ) تیم نظام مهندسی رشت مقابل ملوان بندرانزلی پیروز شد .
در این مسابقه که عصر پنجشنبه و از دور رفت این رقابت ها برگزار شد ، تیم بسکتبال نظام مهندسی رشت موفق شد با نتیجه ۵۶ بر ۵۴ تیم ملوان بندرانزلی را شکست دهد .

در جریان این مسابقه ، تیم بسکتبال نظام مهندسی رشت در یک دیدار نزدیک مقابل حریفش به برتری دست یافت تا یک گام به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها نزدیکتر شود .

بازی برگشت این دو تیم نیز هفته آینده برگزار خواهد شد که در صوت پیروزی تیم نظام مهندسی رشت ، این تیم به مرحله نیمه نهایی صعود می کند اما در صورت برتری تیم ملوان بندرانزلی ، این دو تیم باید در دیدار سوم رو در روی هم قرار گیرند تا تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود .

پیش از این نیز و در همین مرحله ، تیم بسکتبال ستارگان صومعه سرا برابر شهرداری لنگرود به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر گیلان راه یافت .

برنده بازی تیم های بسکتبال کوچصفهان و درفک رشت و همچنین برنده دیدار تیم های بسکتبال شهرداری رشت و شهرداری لاهیجان نیز به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود خواهند کرد .

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *