81595734-6431131

در ادامه مرحله حذفی رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های استان گیلان جام خلیج فارس تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی با برتری برابر نظام مهندسی رشت به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد .

در جریان سومین مسابقه تیم های بسکتبال ملوان انزلی و نظام مهندسی رشت که دوشنبه شب برگزار شد ، تیم ملوان بندرانزلی با برتری برابر حریفش جواز حضور به مرحله نیمه نهایی را کسب کرد .

در این دیدار ، تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی موفق شد با نتیجه ۸۰ بر ۷۴ تیم نظام مهندسی رشت را شکست دهد تا با دو پیروزی از سه مسابقه ، به مرحله نبمه نهایی راه یابد .

در جریان این مسابقه ، تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی بهتر از موقعیت های به دست آورده استفاده کرد و در نهایت با شش امتیاز اختلاف ، حریف خود را شکست داد .

در دو دیدار گذشته تیم های بسکتبال نظام مهندسی رشت و ملوان بندرانزلی هر تیم یک پیروزی کسب کرده بود و برای مشخص شدن چهره تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی ، این دو تیم در دیدار سوم رو در روی هم قرار گرفتند .

پیش از این نیز و در همین مرحله ، تیم های بسکتبال ستارگان صومعه سرا ، نوآوران گلبند رشت و کوچصفهان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و به مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر گیلان راه یافتند .

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

MajiD

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

ای والله.دست خوش.تیم پر ادعای نظام مهندسی رو تو رشت شکست دادن :yes: :yes:

پاسخ

آبای بندر

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴

:yes: :yes: :yes:

پاسخ