82056110-70689545[1]

 

تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان ایران چهاردهمین اردوی آمادگی خود را دربندرانزلی برپا کرد.
عصر شنبه چهاردهمین اردوی آمادگی تیم ملی وزنه برداری معلولان و جانبازان کشور با حضورسامان رضی، دارنده سهمیه پاراالمپیک گیلان دردسته ۹۷ کیلوگرم درمحدوده منطقه آزاد انزلی آغازبه کارکرد.
در این مرحله از اردو سیامند رحمان از آذربایجان شرقی در دسته به اضافه ۱۰۷ کیلوگرم ، علی صادق زاده از تهران در وزن ۱۰۷ کیلوگرم ،حامد صلحی پور از تهران در دسته ۸۸ کیلوگرم ، حمزه محمدی از مازندران در دسته ۶۵ کیلوگرم و مجید فرزین از اردبیل در دسته ۸۰ کیلوگرم حضور دارند.
براساس تصمیم کادرفنی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان مقرر شده بود اردوهای این تیم ،در شهرهایی برگزارشود که به لحاظ شرایط جوی آب و هوایی شبیه با ریو دو ژانیرو برزیل باشد و به همین دلیل با هدف تغییر روحیه و تنوع و نیز تطبیق شرایط بدنی ورزشکاران با آب و هوای محل برگزاری مسابقات پارالمپیک، چهاردهمین اردوی تیم ملی در استان گیلان برگزار شده است.
این اردو، اولین مرحله ی تمرینات پس از قطعی شدن شش سهمیه پارالمپیک ریو است .
چهاردهمین مرحله تمرینات تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین به مدت دو هفته و زیرنظر احمد دلجوان سرمربی وغلامرضا آسترکی، مربی تیم ملی درحال برگزاری است و ملی پوشان برای شرکت دربازیهای پاراالمپیک ریو آماده می شوند.
سامان رضی از گیلان با کسب مقام چهارم مسابقات آزاد آسیایی ۲۰۱۵ قزاقستان و کسب مدال نقره جام جهانی ۲۰۱۶ دوبی سهمیه پارالمپیک ۲۰۱۶ ریوی برزیل را کسب کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *