zzz malvan fc 03

توقف تیم بالا نشین تراکتور سازی تبریز در مقابل ملوان بندر انزلی در ورزشگاه یادگار امام تبریز 

دیدار تیم های تراکتورسازی و ملوان از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام و در حضور ۲۵ هزار تماشاگر آغاز شد و با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

به گزارش فارس، این بازی در نیمه اول با برتری ۲ بر یک تراکتورسازی به پایان رسید اما در نیمه دوم در دقیقه ۵۲ مازیار زارع گل تساوی ملوان را به ثمر رساند.

در نیمه اول نیز در دقیقه ۱۲ مهدی دغاغله برای ملوان و دقایق ۲۱ از روی نقطه پنالتی علی کریمی و دقیقه ۴۵ کریم انصاری فرد گل های تراکتورسازی را به ثمر رساندند.

با این تساوی تیم تراکتورسازی ۱۶ امتیازی شد و در همان رده سوم باقی ماند و تیم ملوان نیز ۸ امتیازی شد و در همان رده سیزدهم باقی ماند.

 

>>> برای تماشای خلاصه ای از ویدئوی این دیدار اینجا کلیک کنید <<<

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۱ شهریور ۱۳۹۲

هواداران تراکتور ، ملوانی ها را تشویق کردند/ملوانی ها معتقد به آفساید گل دوم بودند
تبریز – خبر گزاری مهر : قبل از شروع بازی دو تیم تراکتور سازی و ملولن بندر انزلی ، هواداران تیم تراکتور سازی ، صادق درودگر ، مدیر عامل باشگاه ملوان را تشویق کردند.
به گزارش خبرنگار مستقر در ورزشگاه یادگار امام تبریز ، قبل از شروع بازی دو تیم ، هواداران تیم تراکتور سازی ، میلاد فخر الدینی را تشویق کردند.

در ادامه ، هواداران تراکتور سازی ، صادق درود گر، مدیر عامل باشگاه ملوان بندر انزلی را مورد تشویق خود قرار دادند.

همچنین در قسمت دیگری از ورزشگاه ، علی کریمی و مازیار زارع با یکدیگر خوش وبشی کردند که مورد تشویق جانانه هواداران دو تیم قرار گرفت.

پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیم تراکتور ، تیم ملوان ، معتقد به آفساید بودن این گل بود.

کریم انصاری فرد پس از به ثمر رساندن گل ، خوشحالی جالبی از خود به نمایش گاشت در حالی که علی کریمی ، خونسرد تر از همیشه گل دیگر تیم تراکتور را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

شایان ذکر است بیش از ۳۰ هزار تماشاگر در این روز غیر تعطیل ، بازی دو تیم تراکتور سازی و ملوان بندر انزلی را از نزدیک نظاره گر هستند.

پاسخ

armin

۲۱ شهریور ۱۳۹۲

ﻣﺎﺯﻳﺎﺭ ﻗﺎﻳﻘﺮﺍﻥ

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹:

زنده باد کاپیتان زارع

Anzali Free Zone

Shahin

۲۱ شهریور ۱۳۹۲

پارچه نوشته طرفداران تراکتور برای سیروس قایقران :inlove:

پاسخ