01084357[1]

 

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی می گوید تمهیداتی را اندیشیده اند تا این تیم بتواند با خرید سهمیه تیم نفت تهران فصل آینده را نیز در لیگ برتر حضور داشته باشد.
حسن خسته بند در رابطه با اوضاع تیم ملوان و شرایط انزلی پس از سقوط این تیم به لیگ دسته اول می گوید: همانطور که همه می دانند مردم انزلی با ملوان رشد می کنند و با هواداری این تیم زندگی می کنند، اینجا همه از کودکی طرفدار ملوان هستند بنابراین اصلا عجیب نیست که این تیم دچار ناکامی شود انزلی چی ها افسرده شوند و از شرایط ناراحت باشند.
او ادامه داد: می توان گفت ملوان تنها تیمی است که از یک کلان شهر نیست و همیشه هم در سطح اول فوتبال ایران بوده است، این تیم همیشه در تیم ملی ایران بازیکن داشته و این نشان از فوتبال خیز بودن این منطقه دارد، در فصلی که گذشت بیش از ۶ میلیارد تومان برای این تیم هزینه شد اما به دلایل مختلف نتیجه گیری لازم به وجود نیامد.

نماینده مردم انزلی ادامه داد: البته پیش از این هم ملوانان به لیگ دسته اول سقوط کرده بودند و با لیاقت توانستند بازهم به لیگ برتر برسند اما در حال حاضر و با توجه به شرایطی که برای تیم نفت به وجود آمده است ترجیح می دهیم سهمیه لیگ برتر این تیم را خریداری کنیم تا یکی از ریشه دارترین تیم های حاضر در فوتبال ایران بازهم در لیگ برتر حضور داشته باشد.
او در رابطه با اقدامات صورت گرفته در این باره گفت: جلسه ای با استاندار داشتم و پس از آن آقای استاندار به ریاست جمهوری نامه نوشتند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند و علاوه بر آن اقداماتی هم داشتند، بنده هم در مجلس پیگیر این موضوع هستم، نامه ای هم بنده به ریاست جمهوری نوشتم و زمانی که برای افتتاح مجلس تشریف آورده بودند به ایشان تحویل دادم.

خسته بند در ادامه گفت: علاوه بر آن درخواست هایی به وزرای محترم ورزش و نفت دادم و به صورت حضوری نیز با آقای زنگنه ملاقاتی داشتم و با وی در این باره به صحبت پرداختم. آقای لاریجانی هم با ایشان ایشان صحبت کردند تا به امید خداوند بهترین اتفاق در این باره بیفتد و مردم انزلی از حضور دوباره تیم شان در لیگ برتر شادمان شوند. علاوه بر تمام این ها آقای دنیامالی هم از تهران پیگیر این مسئله هستند تا بتوانند مسائل را هموار کنند.

او در پایان گفت: احتمالا تا روز یکشنبه و یا دوشنبه در این باره تصمیم گیری لازم انجام می شود، ما هم بسیار امیدوار هستیم که در صورت کمک و مساعدت دوستان بتوانیم این انتقال را عملی کنیم تا ملوان به عنوان تیمی فراشهرستانی که نیم قرن سابقه را با خود یدک می کشد بازهم در سطح اول فوتبال ایران حضور داشته باشد و این موضوع باعث خوشحالی مردم بندرانزلی و استان گیلان شود.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette

اصغر

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

داداش اینا عرضه نداشتن تیم خودن رو نگه دارن حالا میخوان یه تیم دیگه بخرن
معلوم نیست مردم خوب انزلی چه هیزم تری به این آقای نماینده فروختن که هر سال یه چشمه از احساس تلافی جویانشون رو رو میکنه البته که سقوط ملوان آخرین ضربشون نبوده و تا وقتی که انزلی با خاک یکسان بشه چهار ستلی وقت دارن
تمام

پاسخ

میلاد

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

اگر آنقدر پول داشتید که هزینه کنید و امتیاز تیم نفت رابخرید چرا پول دروازه بان پاشنکو را ندادید بدبخت از بی پولی عطایش را به لقایش بخشید و در رفت ؟ آیا تمهیدات در مورد خرید امتیاز نفت از فروش شهر انزلی به شرکت نفت خواهد آمد ؟ین هوش و زکاوت و درخواست از رئیس جمهور و وزیر ورزش و وزیر نفت برای رایزنی چرا برای جلب کمک های مالی برای عبور از دشواری ها در سال قبل به کار نرفت؟ شهر ما مجموعه ای از ادارایی ها و خاطرات ماست و هیچ یک را فدای آن دیگری نمی کنیم .اگر لیاقت نداشتیم و سقوط کردیم دوباره با لیاقت و همت خودمان بر می خیزیم نه با پول و پارتی پدرخوانده ها.

پاسخ

آبای ۴۸

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

شمرهای زمانه

حال ماخوب است٬شاید تکه حرفی در دل هایمان و قطره اشکی در گوشه ی چشممان هوووفف میگذرد….
شهر من در بغض و غربت فرو رفته و قوی سپیدمان هم که نپرس٬در گل و لای دشمنی ها و وعده های صد من یک غاز و اشکان شمرهای زمانه که سر آنرا برای رسیدن به جا و مقام های وعده داده شده خود سر بریدند جان داد.
حال ما خوب است٬بر پیکره شهر خود مینگریم و میبینیم عده ای موریانه وار برای بقای خود حتی به جسم پوسیده آن هم رحم نمیکنند٬از ماست که بر ماست.
حال ما خوب است…

پاسخ

جاوید

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

حکایت پل کابلیه….

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان انزلی چی

۱۲ خرداد ۱۳۹۵

***
تو نمیخواد دل بسوزونی
نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی

پاسخ