ccc sadegh dorodgar

چندی پیش مطلبی را به فروش “تندیس سیروس قایقران” اختصاص دادیم، که با توجه به اطلاعات دریافتی و ارائه شده از سوی باشگاه ملوان در خصوص فروش این تندیس ها به عام توضیحاتی را در این رابطه لازم دانستیم.

تیتر مطلب ما اینگونه بود: ” درآمد زایی برای ملوان از هر طریق !!! ” که طبق اطلاعات رسیده و دریافتی متوجه شدیم که استنباط درستی از عمل فروش “تندیس سیروس قایقران” نداشته ایم و لازم دانستیم از این طریق به خاطر این برداشت اشتباه مراتب عذرخواهی خود را اعلام کنیم زیرا کوتاهی صورت گرفته نه به منظور درآمدزایی بلکه بعلت عدم خرید امتیاز یک اثر هنری رخ داده است.

در واقع درحال حاضر خالق این اثر هنری اجازه دارد حتی همزمان با اهدای این تندیس که بیشتر از بعد مالی دارای ارزش معنوی است، حتی در کنار درب سالن همایشی که قرار است در آن با همین تندیس از چهره های برجسته و منتخب ورزشی تقدیر شود، اقدام به فروش آن به عام کند و روی آن قیمت گذاری کند و روی صندوق عقب یک ماشین آن را به فروش برساند!

همانند اینکه شما بتوانید به جای ارائه اثر در جشنواره خوارزمی با پرداخت مبلغی یک تندیس این جشنواره را داشته باشید یا در صنعت سینما سیمرغ بلورین را خریداری کنید، مطمئنا در مواردی از این دست و برای بالاتر بردن ارزش معنوی این جوایز امتیاز کامل طرح خریداری و انحصار پیدا میکند.

اگر انتظار داریم این تندیس در ویترین افتخارات یک ورزشکار جا خوش کند نباید این تندیس قیمت داشته باشد، وگرنه لیگ برتری که طی یک سال برای یک جام سمبلیک برگزار میشود و این همه ریخت و پاش میلیاردی را در پی دارد هم میتوانست همچون یک مزایده بین مالکین باشگاه برگزار شده و این همه بی حرمتی، بی فرهنگی و نا هنجاری را که در سرتا سر ورزشگاههای کشور موج میزند را نیز در پی نداشته باشد.

جهت اطلاع برخی دوستان لازم است تاکید داشته باشم که سایت انزلی کلاب هرگز نمیتواند یک سایت منفعل و خنثی باشد که اگر تنها خبررسانی را رسالت خود میدانستیم عنوان کلاب را در سایت درج نمیکردیم.

طی دو سال گذشته تا به امروز مطالب ما کاملا یک جهته و صرفا در جهت  حمایت از باشگاه ملوان بوده و بس، با توجه به حضور این سامانه خبری، تحلیلی در همه رده های ورزشی باشگاه ملوان که به منظور پوشش ضعف رسانه ای انزلی صورت پذیرفته، متعاقبا بیشتر از مخاطبان عام مشکلات عدیده این باشگاه را با پوست و گوشتمان حس کرده ایم و بعلت منافع تیم از آنها دم نزده ایم و اگر زده ایم بسیار سر بسته به منظور رفع ایرادات بسیار حساس و اساسی بوده است، اما معتقدیم که کم کم زمان نقد فرا رسیده و مدیران، مالکین، بازیکنان و مربیان باشگاه ملوان باید خود با آغوش باز پذیرای نقدها باشند زیرا در تعطیلات نیم فصل وظایف مهمتری دارند و مطمئنا همانند سال گذشته کسی به واسطه اسم مالکی که زمانی معروف به عابر بانک بوده به سمت ملوان راه کج نخواهند کرد.

جناب آقای درودگر شاید خود شما هم به خاطر نداشته باشید، اما مردم انزلی هرگز سر عشقشان معامله نمیکنند. این هم طرح پیراهن های اهدائی انزلی کلاب به باشگاه ملوان که بصورت رایگان پیشکش حضور شما عزیزان شد که موجی از شور و انگیزه را به شهر انزلی هدیه کردید.

lebas-malavan-anzali

در همان روزهای نخست که پر سر و صدا عازم این شهر شدید و قول ساخت استادیوم مسقف و فراهم ساختن زیر ساختهای یک  باشگاه حرفه ای برای شهر انزلی را دادید هم ما حتی برای کارهای کرده مان از باشگاه درخواستی نداشتیم چه برسد به مواردی دیگر.  برای ما سربلندی ملوان مهم است و شادی مردم این شهر پس انشاا… با آغوش باز پذیرای نقدهای اساسی ما باشید که مطمئنا از سر دلسوزی است و بس.

از شروع فصل از تماشگر گرفته تا لیدر و رسانه همواره در حال نقد خودمان بوده ایم، همواره کاسه داغ تر از آش شده و بیانیه های کوبنده در باب حمایت از ملوان در قبال سایرین صادر کرده ایم از برنامه سکو بگیرید تا مدیر رسانه ای پرسپولیس و در بازیهای ملوان نیز حتی گاها با سه عکاس ورزشی رقابتهای ملوان را تحت پوشش تصویری و خبری قرار داده ایم و هیچ انتظاری از کسی نداشته و نداریم.

جناب آقای درودگر، مطمئنا مدیریت باشگاه ملوان در فصل اخیر خوبی هایی انکار ناپذیر و قابل تقدیر داشته به خصوص در موارد فرهنگی شاهد عملکرد بسیار خوبی از سوی شخص شما بوده ایم اما مطمئنا خود شما هم منکر آن نخواهید شد که مالکیت و مدیریت باشگاه در بسیاری از موارد هم صاحب ضعف هایی بوده که قابل نقد است، که ما گذاشته ایم به زمان مناسب تر و در جای خودش به آنها بپردازیم و امیدواریم همانطور که تا به امروز در فعالیت های فرهنگی شاهد عملکردی درخور از شما بوده ایم، خود زمینه را برای نقد باز گذاشته تا از دل این نقد ها زمینه ی حضور پرقدرت ملوان و رفع کاستی ها در لیگ آتی فراهم شود که با شناختی که از شما داریم مطمئنا از آن استقبال خواهید کرد.

ما هرگز بیرون گود ننشسته و شعار لنگش کن برای شما سر نمیدهیم و در عمل طی ده سال گذشته برای موفقیت ملوان گام برداشته ایم: از اولین وبلاگهای ملوانی گرفته تا تاسیس مهمترین سایت باشگاه ملوان که امروز به دست دوستان خوبمان به جایگاهی که شایسته ی فوتبال انزلی است رسیده است که انزلی کلاب تنها ماحصلی است از این سالها فعالیت برای زنده داشتن نام ملوان و شهر انزلی.

میتوانید از مسئولین نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا در باشگاه ملوان استعلام بفرمائید که حتی طومار مردمی هواداران ملوان تا درب منزل فرمانده محترم وقت کل ارتش ج.ا.ا  تحویل و  از دفتر ریاست جمهوری پیگیری و موجب صادر شدن نامه ای از سوی این نهاد به سازمان تربیت بدنی شدیم که مقدمات انتقال ملوان را به منطقه آزاد انزلی فراهم ساخت.

از حرف کم کنیم ما نه به ملوان برای ناممان چسبیده ایم و نه خواهیم چسبید و از کسانی که به این باشگاه به چشم نردبان مینگرند نیز بیزاریم که طی همه این سالها نهایتا همین اسم کوچک ما را شنیده باشند و بس که برای ما هم موفقیت ملوان کفایت میکند و انتظار دیگری هم نداریم.

جناب آقای صادق درودگر گرامی، گاهی شفافیت موجب همدلی میگردد و پنهان کردن مشکلات و لاپوشانی کاستی ها همانطور که در فصل اخیر شاهد آن بوده ایم به جز فشار مضاعف سکوها به کادر فنی و مربیان دستاوردی را برای ملوان نداشته و تنها موجبات پاره شدن بند محبت سکوهای انزلی با ملوان گردیده که نتایج نیم فصل اخیر نیز بی ارتباط با این پدیده نیست، زیرا ملوان بدون هوادارانش پشیزی ارزش نخواهد داشت.

کافیست با هواداران ملوان رو راست باشید و مشکلات را با آنها در میان بگذارید، به هر حال مشکلات همیشه هستند و بزرگترین سرمایه داران هم خیلی راحت تر از فعالین خرد اقتصادی دچار رکود خواهند داشت اما حفظ همدلی و اتحاد حلقه گمشده زنجیر ملوان در فصل اخیر است، که طی یک نیم فصل از تیمی که آقای گل لیگ برتر را معرفی کرده است نیز ضعیف ترین و بی انگیزه ترین ملوان تاریخ را رقم زده است.

معتقدیم هنوز هم دیر نشده، مطمئنا طی این مدت شناخت شما از فوتبال انزلی به مراتب بالاتر رفته است، یک مدیر موفق باید به جای حفظ ظاهر و آرام کردن جو که اتفاقا از شاخصه های یک مدیر کاربلد است، گاهی هم از کالبد خود خارج شده و از فضایی بالاتر نظاره گر امور باشد، این را به عنوان یک کارآفرین موفق و یک برادر کوچکتر خدمت شما عارضم گاهی شفاف سازی بهترین گزینه است چه با بازیکنان و چه با هواداران گاهی میتوان با دست خالی بسیار پر انگیزه تر و موفق تر ظاهر شد.

بیش از این در حال حاضر به وضعیت باشگاه ملوان نخواهیم پرداخت و انشاا… در فرصتی مناسب چند مطلبی را برایتان کیبردی ( قلمی) خواهیم کرد باشد که زمینه ساز اصلاح و ترقی در باشگاه ملوان گردد. موفق و سربلند باشید و برای شما و باشگاه محبوبمان به جز سربلندی آرزوی دیگری نخواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

متن خوبی بود چقدر حرف تو دل ملوانی ها است خدا میداند ، همین که منفعلانه عمل نمیکنید و در بطن قضیه قرار دادرید بسیار خوب است
طراحی پیراهن ها هم بسیار خوب شده بخصوص اولی از سمت چپ!
اون لوگوی بانک چی میگه؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۱:

پیشنهادی طرح بانک اقتصاد نوین رو زدیم که در صورت جذب اسپانسر روی پیراهن به چه صورتی نمایان خواهد شد.

Anzali Free Zone

Shahin

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

به عقیده خود من هم سمت چپی به مراتب زیبا تر بود و بر اساس رنگهای لباس ملوانان طراحی شده بود که با توجه به حساسیت های موجود در ابتدای فصل جهت هر گونه تغییر در رنگ لباس ملوان این طرح منتقی گردید.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۵۱:

همشون زیبا هستن بخصوص دو تا طرح سمت چپ ، بخصوص اونی که طرح یقه قرمز داره ، انشالله فصل اینده

Abay

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

خدایا کی این ملوان درست شدنیه آخه !!!

پاسخ

همشهری

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

روزی که آقای هدایتی به انزلی آمدند به مردم گفتند یک کارخانه در انزلی دارند و درآمد آن را به باشگاه ملوان اختصاص خواهند داد، آقای درودگر مدیر لایقی است اما بنده احساس می کنم بدون پول نمی شود کاری کرد، ایشان بی تقصیر هستند و باید بودجه لازم در اختیار او قرار گیرد.
در مورد تندیس قایقران هم باید بگویم فروش این تندیس بی احترامی به مردم انزلی است و باشگاه ملوان که از این تندیس در همه مراسمات خود به جهت تقدیر از بزرگان فوتبال استفاده می کند باید امتیاز آن را در اختیار می گرفت، البته در این مورد هم آقای درودگر بی تقصیر هستند و باید بودجه لازم برای خرید امتیاز در اختیار ایشان قرار می گرفت.

پاسخ

maJid

۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

درودگر و هدایتی که سهلن… آبراموویچ و …. هم که بیان پاشونو بیشتر از گلیمشون دراز کنن باهاشون برخورد میکنییم… حالا این آقایون چه گلی به سرمون زدن..؟؟؟!!
…………
اگه مدیریت و مالک بودن به وعده وعیده ، هر ننه قنبری میتونه…
چه کار کردن اینا واسه ملوان و شهر انزلی..؟؟
فروختن تندیس رو که همه با چشم دیدن چرا منکر میشن…؟
این سایت از اول هم دنبال حقیقت بوده خواهشن رسالتتون رو فراموش نکنید…
با تشکر از شما

پاسخ