82120492-70810740[1]

 

فرماندار شهرستان انزلی توجه به صنوف تولیدی در راستای حمایت از تولیدات داخلی برای رسیدن به اقتصادی پویا را از ضروریات جامعه عنوان کرد.
عبدالصمد صفرنژاد صبح سه شنبه با تبریک به مناسبت فرارسیدن اول تیرماه و روزملی اصناف گفت:روز اصناف فرصت مغتنمی برای یادآوری اهمیت جایگاه این قشر از جامعه و ارج نهادن به زحمات و تلاش های ارزنده اصناف در عرصه های مختلف است.
وی با تاکید برهمکاری اصناف و کسبه شهرستان درراستای بهبود شاخص های اقتصادی و وضعیت عمومی معیشت در قالب برنامه های دولت خدمتگذار تدبیر و امید افزود: انتظار می رود اصناف در راستای خدمت به رشد و اعتلای ایران اسلامی در عرصه اقتصاد ، سازندگی و تولید بیش از پیش تلاش کنند.
فرماندار به بیانات بنیانگذار انقلاب اسلامی که ‘ اصناف و بازار بازوان قدرتمند این نظام هستند’اشاره و یادآور شد: اصناف و بازار به همراه آحاد ملت در طول انقلاب و دفاع مقدس نقش مهم و موثری ایفا کردند.
صفرنژاد با تاکید بر کسب درآمد و روزی حلال و رعایت انصاف به عنوان یکی از پایه های مهم فرهنگی و مکتبی جامعه اسلامی گفت: لازمه داشتن اقتصادی سالم و پویا درهرجامعه ای توجه به صنوف تولیدی درراستای حمایت از تولیدات داخلی است.
به گفته فرماندار انزلی گرانفروشی ، کم فروشی ، تقلب ، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، عدم برخورد مناسب با مشتری و دیگر تخلفات صنفی علاوه بر معیشت خانواده و اقتصاد جامعه ،به وجهه گردشگری انزلی و شهروندان محترم این شهر ساحلی لطمه می زند.
صفرنژاد با بیان اینکه اصناف متعهد و خدوم کشور علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره در مسایل روز کشور و تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی نقش‌آفرین بوده اند خاطر نشان کرد: با همت همه بازاریان و همراهی متصدیان امر و بااستفاده از برنامه‌ریزی اصولی و مدون، باید از پتانسیل عظیم این قشر تاثیرگذار جامعه، در جهت بهبود فضای کسب‌و کار و اشتغال در راستای اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی براساس تاکیدات مقام معظم رهبری استفاده شود./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *