شهردار بندرانزلی از اهدای تندیس نمایشگاه مدیریت جامع شهری و دستاوردهای شهرداریهای کشور به دلیل عملکرد مناسب در نمایشگاه ، اجرای دکور زیبا و استقبال دیدارکنندگان به شهرداری بندرانزلی خبر داد.

سید تقی موسویان روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : شهرداری بندرانزلی برای نخستین بار در این نمایشگاه که از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ آبان در مصلای امام خمینی تهران برگزار شد، شرکت کرده بود.

وی هدف از شرکت در این نمایشگاه را ارائه توانمندیها، گسترش آن و گزارش عملکرد یکساله شهرداری و نیز نمایش جاذبه های گردشگری انزلی عنوان کرد .
شهردار انزلی خاطرنشان کرد : ارزیابیهای اولیه حاکی از تحقق این اهداف است.

وی یادآور شد: نمای بسیار زیبای غرفه شهرداری که با کمترین هزینه ممکن باهنرنمایی کارکنان شهرداری ، گوشه ای زیبا از تالاب بین المللی انزلی و صیاد در حال صید ماهی را نمایش داده بود، نظر هر مراجعه کننده ای را بخود جلب می نمود .

به گفته وی کثرت ثبت عکسهای یادگاری دیدارکنندگان از نمایشگاه در جلوی غرفه انزلی نشان از چشم نوازی و تحقق هدف جذب گردشگر دارد.

موسویان تصریح کرد : در طول برگزاری نمایشگاه ، شرکتهای تولیدی و خدماتی حاضر ، که همگی از شرکتهای موثر در پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری شهرداریها بودند استقبال گسترده ای برای مذاکره با کارشناسان شهرداری انزلی داشتند ،که با برخی از نمایندگان شرکتها مذاکرات موثری انجام پدیرفت و ادامه آن به آینده موکول شد.

شهردار انزلی اظهار کرد : این موضوع نیز دیگر هدف شهرداری از این حضور را تحقق یافته نشان میدهد.

به گفته وی در این نمایشگاه عملکرد ۳۲ صفحه ای شهرداری بهمراه نقشه گردشگری و لوح فشرده جاذبه های شهری به مراجعان اهداء و با کلوچه محلی از آنان پذیرایی شد.

وی یادآور شد: علاوه بر استقبال گسترده مردم ، هیاتی از شهرداری و شورای اسلامی شهر و برخی مسئولان شهری و تعدادی از نمایندگان مجلس و پیمانکاران شهرداری ، کارشناسان ارزیاب سازمان شهرداریها و بسیاری از شهروندان انزلی مقیم مرکز نیز در غرفه انزلی حضور یافتند.

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۸ آبان ۱۳۹۱

جای تبریک داره، امیدواریم از این خلاقیت ها در سطح شهر هم بهره برده بشه که این شهر پر از هنرمنده و واقعا میتونه از جایگاه والای هنری خودش به خوبی برای زیباسازی شهر بهره ببره.

پاسخ