44

مسئول استادیوم شهدای کلویر انزلی با اشاره به بدهی باشگاه ملوان به این مرکز، گفت: تمرینات تیم‌های پایه ملوان در استادیوم کلویر تعطیل می‌شود.

پرویز قایقران‌نصراللهی با اشاره به برپایی تمرینات تیم‌های پایه و امید ملوان در زمین ورزشی کلویر اظهار داشت: در سال گذشته باشگاه ملوان باید مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال به این استادیوم پرداخت می‌کرد که تا کنون ۸۰ میلیون ریال آن پرداخت شده است.

وی با اشاره به قرارداد ۲۵۰میلیون ریالی با باشگاه ملوان برای سال ۹۳، افزود: این مبلغ را نیز باشگاه ملوان به صورت کامل پرداخت نکرده است و هر روز فقط به ما وعده می‌دهند.

پدر سیروس قایقران گفت: امسال برای برگزاری تمرینات و بازی‌های دو تیم امید و جوانان ملوان قرارداد بستیم ولی چهار تیم باشگاه ملوان در این استادیوم تمرین می‌کنند.

قایقران‌نصراللهی تصریح کرد: از هفته آینده اجازه ورود بازیکنان رده‌های مختلف ملوان را به این زمین نمی دهیم و تمرینات تیم‌های پایه ملوان در استادیوم کلویر تعطیل می‌شود.

وی با بیان اینکه استادیوم شهدای کلویر متعلق به مسجد این منطقه است، افزود: باشگاه ملوان به تعهدات خود در قبال استفاده از این زمین ورزشی به صورت کامل متعهد نیست.

مسئول استادیوم شهدای کلویر انزلی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان تصریح کرد: بازیکنان بزرگی همچون فرزندم، سیروس قایقران در این تیم افتخار آفریده‌اند و مدیران تیم باید از سقوط و نابودی ملوان جلوگیری کنند.

قایقران‌نصراللهی گفت: هواداران بسیاری در انزلی چشم امیدشان به روزهای اوج ملوان و جبران عدم موفقیت در نیم‌فصل نخست است و باید مالک و مدیران باشگاه فکری به حال تیم ملوان کنند.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۱۰ دی ۱۳۹۳

ملوان مال محجوب نیست که.مال انزلیه.با تعطیل کردن تمرینات پایه ملوان فقط خودتونو زیر سوال میبرید اقای قایقران.
تمام مشکل شما ۱۰ میلیونه؟برا ۱۰ میلیون تمرین بچه های ملوانو متوقف میکنی؟خیلی مردین بابا :no: :no: :no: :no: :no:

پاسخ

فرهاد صیادی پاسخ در تاريخ دی ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱:

:yes:

محراب

محراب پاسخ در تاريخ دی ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۱۳:

داداش تند نرو.من خونم جلو زمین ورزشیه.پنجره خونمو باز کنم زمین جلو چشممه.شما شاید نمیدونی که این زمین واسه نگهداری جقدر هزینه داره؟
شاید نمیدونی همین پرویز خان داره با چنگ و دندون این زمین رو نگه می داره
زمان ما که فوتبال بازی می کردیم نه اثری از این همه امکانات بود نه ما رو لای پر قو گذاشتن ولی الان………..
خواهشا اگه تو زمینه ای اطلاعات ندارین شخص بزرگی چون عمو پرویز رو زیر سوال نبرید با کلمات آزار دهنده
با احترام.مخلص آقا مجید

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ دی ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۰۸:

داداش محراب ما هم تو همین زمین خاکیا بازی کردیم، اینا همه بهانست، من با پاس تو خاک و خل بازی کردم، تو همین استقلال انزلی هم اون موقع که سوشا بود بازی کردم، زمان ما زیاد به فکر رسیدگی به زمین و نگهداری نبودن… تمرین نباید تعطیل بشه ، باید با سیاست و زبون پول جذب کرد.

محراب

محراب پاسخ در تاريخ دی ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳:

فرمایش شما صحیح داداش.منم تو زمین شهاب بازی کردم.زمان سعید قربانی تو همین استقلال انزلی بودم ولی قبول ندارید که این محجوب باید هزینه کنه.قبول ندارید که ایشون فقط دارند فرافکنی میکنند؟
وقتی مسئولین بلند پایه شهر دلشون واسه تیم نمیسوزه و دو روز دیگه واسه خرابی زمین هزار جور ریچار بار میکنند اونوقت ما از یه پیر مرد که نور چشمش تو همین ساسی بازی ها گم شد چه انتظاری داریم

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ دی ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸:

قبول دارم داداش که وظیفه اون مرتیکه اینه که هزینه باشگاه رو بده ولی پرویز خان هم پدر اسطوره و عشق ماست و یه آدم فوتبالیه، منطقی بخوایم حساب کنیم کارش درسته و باید پولشو بدن اما دلی بخوایم به قضیه نگاه کنیم، میتونه اجازه تمرین به آینده سازامونو بده

majid

majid

۱۰ دی ۱۳۹۳

با احترام جواب دادن زیاد سخت نیستا.
اولا اون مخلص با اون ادبیات دارای پارادوکسه.
بعدش الان که فک میکنم میبینم راس میگیا.اقا پرویز رو عشقه.این همه زحمت میکشه.گور بابای ملوان .مهم چمن زمین و زحمتای اقا پرویزه.عشقم پرویز خان که تو سرما و گرما مواظب چمناست.ملوان بره به درک.
ملوان حیا کن اقا پرویز رو رها کن
ضمناًاین اقا پرویز شما چن ماه پیش مصاحبه ای کرد و هرچی توهین بود به انزلی چیاکرد که مرده پرستن و قدر سیروس رو نداشتن و الانم مسئولین به وعده هاشون عمل نمیکنن و ….. اشکال نداره میزاریم به پای کهولت سن و ….
بازم از همه دوستان خواهش میکنم کامنت های منو تحلیل نکتید.من نظر شخصیم رو میگم
نه با توضیحات تکمیلی شما قانع میشم و نه اطلاعاتم زیاد میشه و نه تاثیری روم داره
:music:

پاسخ

محراب

محراب پاسخ در تاريخ دی ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷:

من قصدم تحلیل کامنت شما نیست برادر.تحلیل کامنت دردی دوا نمیکنه که هیچ سودی هم نداره.قصدم فقط اینه که یه پیشکسوت حرمتش نشکنه.راجع به اون مصاحبه هم به نظر من حق داره.تا زمانی که طرف زندس و راست راست راه میره ما هیچ حمایتی ازش نداریم ولی وای به روزی که همین شخص خدای نکرده………
در ضمن فکر نکنم بنده توهینی کرده باشم.ادبیات بدی هم استفاده نشد در کامنت من.لازمه یه بار دیگه ملاحظه بفرمایید.دعوا که نداریم داداش

مژگان

مژگان

۱۰ دی ۱۳۹۳

:-|

پاسخ

محراب

محراب

۱۰ دی ۱۳۹۳

با فرمایش شما کاملا موافقم داداش.فقط مشکل اینجاست که یه عده از این عاطفی بودن ما سوء استفاده میکنن.اینقدر شل بازی در میارن تا خود مردم یه کاری بکنن.کلا انزلی پر شده از این جور مسئولین
ولی ایشالا که همچنان مثل قبل به یه نحوی این مشکل حل بشه.مجددا از آقا مجید به خاطر کامنتم اگه ناخاسته رنجید معذرت میخوام

پاسخ

حسین

۱۰ دی ۱۳۹۳

این کارهمیشگی عموپرویزه خدامیدونه بخاطر پول چقدرتمرینات تیم جوانان نوجوانان شهرداری انزلی روتعطیل کرده

پاسخ