139306121331056503552113

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه در هفته تعاون امسال یک‌هزار و ۹۷۸ واحد مسکونی مسکن مهر تحویل اعضا می‌شود، گفت: تا شهریور ماه ۹۴ تمام واحدهای مسکن مهر گیلان که در قالب تعاونی است به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود ایزددوست ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اهمیت تعاون در قالب قانون اساسی و برنامه‌ها تعریف شده است، اظهار کرد: توسعه بازاریابی و صادرات از اموری است که باید به آن توجه شود

وی با بیان اینکه در تعاونی‌های گیلان  یک میلیون و ۹۰۸ هزار نفر عضو هستند، افزود: محصول تعاونی‌های استان  ایجاد اشتغال برای ۳۵ هزار و ۶۴ نفر است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان ایجاد اشتغال پایدار را مورد تاکید قرار داد و گفت:استان گیلان در نرخ بیکاری وضعیت مطلوبی ندارد.

ایزددوست با اشاره به وجود ۲۳ اتحادیه در گیلان خاطرنشان کرد: در توسعه اشتعال رفع موانع و نیازهای بنگاه های اقتصادی از اهمیت بالایی برخورددار است

وی افزود:در سال‌های اخیر ۱۵ هزار و ۲۴۴ واحد مسکونی را در قالب ۱۳۴ تعاونی مسکن مهر در دست اقدام است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به یک میلیون و ۷۰۰هزار عضو در ۱۶ شرکت تعاونی سهام عدالت در سطح استان تصریح کرد:برای بیش از ۱۱۰هزار عضو ارائه کالا توسط تعاونی‌های مصرف استان انجام می‌شود.

ایزددوست خاطرنشان کرد: ۱۰۰درصد صید ماهی توسط چهار هزار و ۵۰۰عضو تعاونی صید پره و عضویت ۱۴۷ هزار نفر سرپرست خانور که جمعیت بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر را شامل می‌شوند توسط تعاونی‌های استان انجام می‌شود.

تشکیل ۴۳ تعاونی دهیاری با عضویت تمام دهیاران  در گیلان

وی از تشکیل ۴۳ تعاونی دهیاری با عضویت تمام دهیاران گیلان در ۴۳ بخش استان خبرداد و گفت: تعاونی ها نقش موثری در توسعه روستاها دارند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان از افتتاح ۸ طرح در هفته تعاون امسال با ظرفیت اشتفال ۲۶۸ نفر در بخش ای اقتصادی شمل کشاورزی صنعت معدن و خدمات خبرداد و افزود: تهسیلاتی که برای تحقق این طرح‌ها در نظر گرفته شده است ۳۲ میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال است.

افتتاح ۱۳ طرح تعاونی هفته تعاون در گیلان

ایزددوست سرمایه گذاری کل این پروژه ها را ۹۸میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال عنوان کرد وگفت: ۵ طرح مسکن مهر نیز در هفته تعاون امسال افتتاح می شودکه جمعا ۱۳ طرح در هفته تعاون امسال افتتاح می شود

تحویل ۱۹۷۸واحد مسکن مهر در هفته تعاون امسال در گیلان

وی با اشاره به اینکه در هفته تعاون امسال  یک‌هزار و  ۹۷۸ واحد مسکونی مسکن مهر تحویل اعضا می‌شود، گفت:۲۴۰ واحد مسکونی مهر در شهرستان انزلی در هفته گذشته افتتاح شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵ هزار واحد از مسکن مهر تحویل متقاضیان شده است، افزود: ۴۰ درصد از واحدهای مسکن مهر استان واگذار شده است.

ایزددوست با بیان اینکه تا پایان سال ۷۰ درصد از واحدهای مسکن مهر استان تحویل داده می‌شوند، تصریح کرد: ۳۰درصد باقی مانده تا پایان شهریورماه ۹۴ به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

تحویل تمام  واحدهای مسکن مهر گیلان تا پایان شهریور ۹۴

وی گفت: تا شهریور ماه  ۹۴تمام واحدهای مسکن مهر گیلان که در قالب تعاونی است به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه ۳۰درصد از گوشت سفید  گیلان توسط تعاونی تامین می‌شود، گفت:باید به تعاونی‌ها نگاه ویژه‌ای شود.

ایزددوست حفظ اشتغال را از مهم‌ترین سیاست‌های دولت تدبیر امید دانست و افزود: از ۱۷ تعاونی برتر استان در همایش تجلیل از تعاونی‌های برتر گیلان قددرانی می‌شود.

وی تامین سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی برنامه ریزی می‌شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *