81913102-70433366[1]

فرماندار انزلی گفت:تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی روزگار خود را در خدمت به گنج های زمینی سپری می کنند.

مهندس عبدالصمد صفرنژاد به مناسبت فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی، اظهار کرد: تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی روزگار خود را در خدمت به گنج های زمینی سپری می کنند.

وی افزود:این عزیزان در محلی فعالیت می کنند که رهبرفرزانه مان خدمت در آنجا را «مقدس» و کارشان را «بسیار مهم» و «انسانی ترین کارها» توصیف فرموده اند.

فرماندار انزلی تصریح کرد:امروزه بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان یکی از بخش های بنیادین نظام اقتصادی کشور با استفاده از تمامی ابزارها، نیروهای متخصص و کارآمدترین تکنیک ها برای دستیابی به اهداف عالی خود که همانا استقلال، امنیت غذایی و توسعه همه جانبه است تلاش می کند.

صفرنژاد با بیان اینکه هفته جهاد کشاورزی یادآور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی و همچنین حضور موثر این عزیزان در دوران هشت سال دفاع مقدس است، ادامه داد:دهه چهارم انقلاب که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان دهه پیشرفت و عدالت و سال ۱۳۹۵ به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده چشم اندازی روشن وگسترده از حرکت علمی پیش روی نخبگان و پژوهشگران کشور قرار می دهد که برای نیل به این هدف برنامه ریزی و راهبرد مشخص در فضایی با نشاط و هدفمند بسیار ضروری است.

وی فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را بر جهادگران و سربازان عرصه کار و تلاش و سازندگی علی الخصوص خانواده شهدای سنگرساز عرصه دفاع مقدس، جانبازان و تمامی تولیدکنندگان این عرصه در شهرستان انزلی تبریک و تهنیت گفت.

فرماندار انزلی خاطرنشان کرد: امید است با تأسی از مسیر تعیین شده توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی(ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت خدمت رسانی بر مردم و افزایش تولید تا رسیدن به مرحله خودکفایی محصولات کشاورزی اقدام و عملی بیش از پیش داشته باشیم/ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *