IMG14165260

فرماندار شهرستان انزلی گفت: تقویت تولید داخلی موجب استقلال، خودکفایی، خوداتکایی و رهایی از وابستگی ها خواهد شد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری مهر، سعادتمند داوودی ظهر شنبه در جمع مدیران این شهرستان افزود:  یک کشور برای دستیابی به اهداف خود نیازمند علم و تولید یعنی عمل و کار براساس دانش خود  است.

وی تصریح کرد:  در صورت شکل گیری و سامان یافتن تولید داخلی تحولات بنیادینی در اقتصاد ملی و در نتیجه در معیشت مردم و به ویژه در رفع مسائل و مشکلات اقتصادی زندگی رخ خواهد داد.

فرماندار انزلی گفت:  افزایش تولید داخلی به افزایش صادرات کمک می کند و این مهم نیز به نوبه خود ضمن افزایش درآمدهای کشور به افزایش تولید منجر خواهد شد.

 وی اظهارداشت:  ایران اسلامی در رسیدن به استقلال سیاسی تمام همت خود را گذاشت و در راه این مهم صدها هزار شهید تقدیم کرد و امروز همه مدیون مجاهدت‌ های بی دریغ شهیدان هستند.

داوودی با عنوان اینکه خرید یک کالای خارجی بیکار کردن یک کارگر داخلی است بر ضرورت استفاده از کالای داخلی و اهتمام به پرهیز از خرید کالاهای غیر ضرور خارجی تاکید کرد.

وی ادامه داد: اجرای تحریم های متعدد از بزرگترین حربه های دشمنان در مقابل موج خروشان ملت ایران است بنابراین برای مقابله با این تحریم ها تولید ملی یکی از بهترین راه های موجود است که می تواند امید دشمنان را تبدیل به یاس و نا امیدی کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *