تقدیم به مدیر کل گرامی

  • 5 سال پیش
  • ۶ ديدگاه

cccc anzali club03

پیشاپیش از سایر همراهان انزلی کلاب بخاطر نگارش و قلمی کردن این چند پاراگراف عذر خواهی میکنیم که وقت گرانبهایشان را هدر میدهیم و انتظار نداریم که همه شما عزیزان متوجه هدف ما از نگارش این مقاله شوید بلکه امید است کسانی که لازم است، کمی به خودشان بیایند.
مدیر کل گرامی، دوست قدیمی پیغام پسغام ارسالی شما دریافت شد، اما به کجا و به که میتازی برادر من ؟ ۱۰ سال پیش سایت مناره، پورطهماسب، طومار ملوان، من و شما و خیلی بچه های قدیمی دیگر در کنار هم، آیا خاطرت هست ؟
چه شد که ما شدیم منتقد و احتمالا شما یار گرمابه گلستان ؟ مگر طی این سالها به یاد داری که لحظه ای دست از نقد و انتقاد و البته فعالیت در عمل و بدون چشمداشت برای ملوان برداشته باشیم که متعجب شده اید و امروز مسیرت را از ما جدا میبینی ؟

مگر لینک کردن شما بدون تبادل آن در این سایت بیانگر نگاه ما به سایر فعالین فضای مجازی انزلی نیست ؟ روی کدام حساب مسیر خودت را از ما جدا میپنداری که موفقیت و گسترش فعالیت رسانه های انزلی آرزوی ماست و موفقیت شما موفقیت ماست، فراموش نکن ما اگر انتقادی میکنیم کمک هایمان را بدون سر صدا و بدون کوچکترین چشمداشت به عشقمان تقدیم خواهیم کرد.
طراحی سایت ملوان که هنوز تکمیل هم نشده گامی کوچک بود که اگر شهرداری و شورای شهر که از منتقدین آنها نیز محسوب میشویم، اجازه میدادند حتی با هزینه شخصی هم شده نمی گذاشتیم سایت شهرداری انزلی این چنین زشت و زننده با آبروی شهر انزلی بازی کند.
برادر من، اگر ما منتقد هستیم ، دوست گرامی پس شما در انجمن مناره انزلی چه بودید ؟ اگر در زمان تعطیلی لیگ نقدی صورت نپذیرد پس از آغاز آن که نقدهایمان به جز نمک پاشیدن به زخم دردی از ملوان دوا نخواهد کرد!!!
این کارمندان که فرمودید از طراحی سایت ملوان بی خبر بودند چه کاره باشگاه هستند که باید در جریان امور گذاشته شوند؟ آیا با خبر بودن مدیرعامل، مدیر رسانه ای و خبرنگاران باشگاه کافی نیست؟ برادر من عامل اصلی پسرفت انزلی تنگ نظری و موضع گرفتن های بی مورد از سر ندانستن است. ما نقدهایمان سر جایش محفوظ است و به زودی هم مقاله ای در ارتباط با مصاحبه های رنگارنگ در باشگاه ملوان ارائه خواهیم کرد، حال خوشایند مسئولین باشگاه باشد یا خوشایند نباشد، چون اگر امروز مطرح نشود فردا دیگر دیر است و مطرح ساختنش نیز دردی از ملوان دوا نخواهد کرد.
مدیر کل عزیز اگر تحت تاثیر تعداد بازدید های شگرفتان این چنین گذشته را فراموش کرده اید لازم به یادآوری است که افزایش تعداد بازدید از روشهای موجود نظیر خرید بازدید یا تبادل بازدید رایگان نباید موجبات چنین موضع گیری هایی را فراهم سازد.

موفق و سربلند باشید اما ما همان همراه و دوست قدیمی مان را میخواهیم نه مدیر کل جدید را …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

نوروزی

۱۷ تیر ۱۳۹۲

?:-)

پاسخ

感覚の-hesi

۱۷ تیر ۱۳۹۲

اها اوکى گرفتم

پاسخ

چی میگه؟

۱۷ تیر ۱۳۹۲

چی شد ؟ چی میگه ؟
ما که نفهمیدیم
منظورتون مدیر کل ورزش و جوانان استان بود؟؟؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ تیر ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸:

چند روز گذشته یکی از سایتهایی که اخبار ملوان رو پوشش میده، مطلبی منتشر کرد و انزلی کلاب رو متهم کرد به اینکه بدون اطلاع کارمندان باشگاه سایت رسمی باشگاه رو طراحی کرده، این در حالی بود که آقای درودگر شخصا” سفارش طراحی سایت و طراحی لباس این فصل رو داده بودن…
می تونستیم به صورت قانونی از این دوستمون شکایت کنیم اما سعی کردیم مشکل دوستانه حل بشه…

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ تیر ۱۳۹۲

:-D

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۱۷ تیر ۱۳۹۲

کدوم سایت بوده من به اکثر سایتهای ملوانی سر میزنم بجز سپید نیوز

پاسخ