تقدیم به رضا صادقی

  • 4 سال پیش
  • يك ديدگاه

DSC_0793

از یه راه سبز اومدم……..واسه لمس نبض اومدم

اومدم شیدا بکنم……….عشقمو پیدا بکنم

 

اومدم از آبی بگم……….از شب مهتابی بگم

من نسیمم مثل بهار……….بذار از بی خوابی بگم

 

واسه لمس دست دوست……..همه رنگارو دوست دارم

عاشقم مثل قدیما……….. نمی خوام تنهات بذارم

 

راهها رو باز کردم عزیز………عشقتو پای من بریز

تو بخون این ترانمو………..می سازم آشیانمو

این ترانه را تقدیم می کنم به رضا صادقی و مسئولین خوب منطقه آزاد انزلی…

رضا صادقی که گرمای جنوب را به شمال ایران آورد و در یک شب بارانی تابستان با این جمله که حضار باید به احترام مردم انزلی بایستند و دست بزنند باعث شد مردم ایران، گیلان و به ویژه رشتیهای عزیز و حتی خود انزلیچی ها از جا برخیزند و به احترام مردم انزلی حرکت دستهایشان را تبدیل به صدای تشویق کنند.

رضا صادقی از سیروس قایقران یاد کرد و اینبار حضار که دیگر فرقی نمی کرد اهل کجا باشند به یاد جوانمرد فوتبال ایران افتادند، مردی که از شهر کوچک انزلی (کوچک از نظر وسعت) اما با دامنه نفوذ فراوان از نظر فرهنگ و هنر و ورزش در فوتبال ایران چهره شد.

آری، سیروس قایقران (کاپیتان قایقران) از نظر فیزیکی بین ما نبود اما اینبار ضربه کاشته را رضا صادقی زد.

یک خسته نباشید نیز باید به مسئولین منطقه آزاد انزلی گفت که با تمام دشواریها کاری قابل تحسین را برای مردم گیلان و ایران انجام دادند و فرهنگ مردم گیلان را به تمام ایران و شاید در آینده جهان معرفی می کنند.

هر چند رفتار مردم این خطه از سرزمین پهناور ایران (تاریخ هفت هزار ساله دیلمیان) گویای حقیقتی بزرگ است  و همچون دیگر نقاط تاریخی ایران پر از برگه های رنگارنگ تاریخ می باشد.

 کوروش فرزانگان

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آوا

۲ شهریور ۱۳۹۲

امیدوارم با برگزاری بیشتر برنامه های فرهنگی کمکی بشه به بالابردن تفکر و اندیشه خلاق جوانان شهرمون تا شاهد بد اخلاقی هایی که متاسفانه داره دامن این شهر رو میگیره نباشیم، تشکر ویژه از کلیه کسانیکه برای برگزاری چنین مراسمی زحمت کشیدند.

پاسخ