تفاهم نامه شرکت پست و ملوان

  • 6 سال پیش
  • يك ديدگاه
قرارداد ملوان با اداره پست استان گیلان

قرارداد ملوان با اداره پست استان گیلان

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، تفاهم نامه ای مرکزی بین شرکت پست ایران با فدراسیون فوتبال تنظیم شده که پست به عنوان یک سیستم ارتباطی در خدمت باشگاهها باشد و بعضی از مراجعات مستقیم هواداران از طریق شبکه پستی انجام شود .

بر پایه این گزارش ،در همین راستا تفاهم نامه ای بین اداره کل پست استان گیلان و باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی امضا شد . بر اساس این تفاهم نامه ، توزیع کلیه محصولات تولیدی و فرهنگی ،توزیع کلیه اطلاعیه ها ، پوسترها و بروشورهای تبلیغاتی ، خرید و فروش اینترنتی بلیط از طریق در گاه الکترونیکی پست ، تشکیل بانک اطلاعات از کلیه هواداران و توزیع کارت هواداری در درب منازل هواداران ،چاپ تمبر شخصی از هواداران و توزیع آن به نشانی متقاضیان ، واگذاری صندوق پستی فیزیکی و الکترونیکی ، توزیع کلیه مرسولات و مکاتبات به نشانی مورد در خواست ، چاپ و انتشار تمبر یادبود باشگاه ملوان ، فروش بلیط به صورت فیزیکی در دفاتر پستی و چاپ کارت پستال پستی ؛ توسط دفاتر پستی دولتی استان گیلان انجام خواهد شد .

مدیر کل پست استان گیلان در حاشیه جلسه امضای این تفاهم نامه اظهار داشت : در حال بررسی انجام یک پروژه مشترک بین اداره پست استان گیلان و باشگاه ملوان از طریق ایجاد زیر ساخت های مناسب نرم افزاری و سخت افزاری برای فروش بلیط الکترونیکی هستیم. سیروس رضایتی تصریح کرد : ملوان در قلب مردم گیلان قرار دارد و گیلانیان خارج از استان و حتی فوتبالدوستان سایر استان ها و خارج از کشور نیز با علاقه مندی نتایج این تیم را تعقیب می کنند .

وی در پایان با اشاره به این که می خواهیم پلی باشیم بین باشگاه ملوان وهواداران این تیم ریشه دار در سراسر استان گیلان ، خاطر نشان کرد: در این زمینه قصد داریم فروش اینترنتی بلیط را برای هواداران ملوان در استان گیلان و درخارج از انزلی ، به صورت تحویل در درب منزل انجام دهیم .

تهیه و تنظیم : کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۱۸ آذر ۱۳۹۱

احذاب سیاسی در فکر حذف همدیگر نباشند !
carismaaa.com

پاسخ