cccc-fz3-600x303

به گزارش سامانه خبری، تحلیلی انزلی کلاب، پس از انتشار مصاحبه اخیر استاندار گیلان در خصوص شرایط الحاق فرودگاه سردار جنگل، که موجبات اعتراض و گلایه شهروندان بندرانزلی را فراهم ساخت، امین افقی مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی در این رابطه به خبرنگار انزلی کلاب ضمن تکذیب مباحث مطرح شده در چند روز اخیر در خصوص تغییر نام منطقه آزاد انزلی تاکید کرد: هیچ صحبتی و برنامه ای برای تغییر نام منطقه آزاد انزلی در دستور کار این سازمان نبوده، نمی باشد و نخواهد بود.
اساساً در جلسه تشکیل شده در استانداری گیلان، هیچ صحبتی در مورد تغییر نام منطقه آزاد انزلی مطرح نشده و صرفاً یک سوء برداشت از اخبار منتشر شده صورت گرفته است.
مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با قدردانی از توجه مردم شریف شهرستان به توسعه این منطقه تصریح کرد: خواهشمندیم قبل از هرگونه اقدام رسانه ای درخصوص صحت و سقم مباحث این چنینی با این مدیریت تماس حاصل نمایید، ما آمادگی اطلاع رسانی صحیح در راستای شفاف سازی و بیان عملکرد و برنامه های پیش روی سازمان متبوع خود را داریم.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی افزود: پرتال سازمان منطقه آزاد انزلی به آدرس اینترنتی: www.anzalifz.ir تنها منبع خبری رسمی و موثق در خصوص مباحث مرتبط با سازمان منطقه آزاد انزلی است.

منبع: انزلی کلاب/anzaliclub.ir

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

جناب آقای افقی مطمئنی؟؟؟
منو بچه های انزلی اشتباه کردیم، اقای خسته بند که نماینده شهره هم اشتباه کرد یعنی؟؟؟
سوء برداشت نبود برادر من، اول یه فنگی انداختن تا ببینن بازخوردش چجوریه، وقتی دیدن مردم دارن جریح میشن و ممکنه عواقب بدی داشته باشه ، حالا میخوان ماست مالی کنن و بگن سوء برداشت بوده!
چرا آقای استاندار باید یه جوری صحبت کنه که بشه سوء برداشت کرد؟؟
چرا آقای استاندار نمیاد و از مردم شریف انزلی معذرت خواهی نمیکنه؟؟
ما کاری به انزلی چی های داخل منطقه ازاد نداریم، ممکنه اونا بخاطر پستشون معذور باشن از یه سری صحبتها، ولی ما مردم انزلی حواسمون هست و چمامون بازه، دیگه مثل دزدیدن لقب شهر باران و اجرای دروازه ماهی و … کلاه سرمون نمیره
جان انزلـــــــــــی

پاسخ

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۸:

:yes: :yes: :yes:

sinaclub

sinaclub

۷ آبان ۱۳۹۳

در مورد دروازه ماهی هم اولش همین حرفها زده شد!!!! ما خواستار اصلاح محدوده اضافه شده هستیم.باید کل انزلی آزاد بشه.و اگر بازم نیاز به وسعت داشت به سمت غرب (رضوانشهر تالش وآستارا) باشه که سرتاسر مسیر دریا داره هم کوه و هم زمین کافی و …
تا اصلاح محدوده(اضافه شدن کل انزلی به محدوده و حذف نقاط الحاقی جدید) ما ایستاده ایم.در ضمن باید یه فرودگاه اختصاصی در شهر انزلی که کلش منطقه آزاد شده احداث بشه.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵:

:yes:

آبای بندر پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۲:

:yes: :yes: :yes:

مهران

۷ آبان ۱۳۹۳

به زودی انجمن انزلی چی های جوان رو تشکیل میدیم وجلوی همه این خالی بندی های آقایون وامیستیم به امید خدا و امام حسین علیه السلام

پاسخ

مریم2

مریم2

۷ آبان ۱۳۹۳

یعنی باید گریست به حال استانی که استاندارش جوری حرف میزنه که برداشت اشتباه میشه همه رو به جون هم میندازه آخرش عذر خواهی هم نمیکنه

پاسخ

آبای بندر پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۲۶:

:yes: :yes: :yes:

اهورا

۷ آبان ۱۳۹۳

کل شهر بایستی منطقه ازاد باشد محدوده اضافه شده قبلی که شامل زمینهای رشت و استانه میباشد به هیچ عنوان مورد قبول نیست . اون بابا هنوز صلاحیت مجلس را نگرفته تابلو رو زده !!!!!!!!!! استان گیلان با این حجم مسافر و کالا نیاز به فرودگاه انزلی جهت ساپورت منطقه ازاد و شهرهای غرب استان را دارد. نجفی یادت باشه فرودگاه باید باشه

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۷ آبان ۱۳۹۳

امیدواریم این طور که شما میگید باشه .

پاسخ

مرددریایی

۷ آبان ۱۳۹۳

باید روابط عمومی استانداری جواب این سوئ برداشت و شیطنت رسانه ها را بده وگرنه من مطمئنم که مهندس افقی ناصحیح حرفی نمی زنه و راست میگه

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۷ آبان ۱۳۹۳

ما اشتباه کردیم بیاید برید ببینید تو سایت هاشون چه صحبت های تحقیر آمیزی انجام میدن ،باعث خجالت به خدا.اما ما از حقمون کوتاه نمی آیم کل انزلی باید منطقه آزاد بشه.

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۶:

انزلی چی عزیز لینک آدرس های مربوطه رو همینجا منتشر کن

دیده بان

۷ آبان ۱۳۹۳

تا صبح اونا تو سایتاشون حرف بزنن مهم اینه که حرفشون باد هوا است
هم امام جمعه و هم سخنگوی انزلی چی سازمان تکذیب کردن مطلب رو
و این یعنی نام این منطقه برای همیشه منطقه آزاد انزلی ایه
جانم انزلی

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۷ آبان ۱۳۹۳

آقای استاندار کور خوندین اگه بخوای دستت بسمت انزلی دراز بشه.
بخدای حسین ***
این همه خشونت و عصبانیت دفعات بعد بدجوری بیخ یقتو میگیره.
***
شهر ما شهید نداده که امثال *** به شهر ما دست درازی بشه.
شهر ما شهید داده،قطره قطره های خونشون واسه خاک ایران و انزلی ریخته،به همین شب های عزیز،به خون امام حسین قسم ما هم از حرمت خون شهدا دفاع میکنیم و اون ساختمان استانداری رو روی سر تمام تفرقه اندازها خراب میکنیم.
هنوز انزلیچیا رو نشناختی آقای نجفی استاندار رشت.!!!

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۱:

چرا حرف های منو ساسنور می کنید.؟؟؟ :reallypissed: :pissedoff:
آقا IP کامپیوتر من که موجوده،میخوای اسم و فامیلمم بگم با کد ملی،حرف هامو سانسور نکنید،فوقش اطلاعات میاد منو میگیره دیگه.
مگه حرف بدی زدم.؟؟؟
دارم از شهرم و این همه شهید شهرم دفاع می کنم.
اون کسی که حرفاش توهین مسلمه و باید سانسور بشه استانداره نه من.
ما کاری به کار کسی نداریم که،دیگران دارن این وسط موش میدوونن. :pissedoff: :reallypissed:

انزلیچی پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۲۷:

به خاطر خودته حرص نخور ،بهتره سنجیده تر عمل کنی .بعد همین حرفا می شه پتک تو دستشون بر علیه خودمون .

سیاوش حمیدی

۷ آبان ۱۳۹۳

من روز اول کامنت گذاشتم که با ایشان صحبت کردم و همین مطالب را گفتند ممنون که تماس گرفتین تا صحت خبر از خودشون هم بپرسین

پاسخ

یاشا

۷ آبان ۱۳۹۳

نباید گول این *** رو خورد باید تا مشخص شدن نتیجه نهایی پی گیر باشیم و دست از مبارزه نکشیم !
جاوید باد منطقه ازاد شهر بندر انزلی

پاسخ

محمدرضا گل آور

۷ آبان ۱۳۹۳

تا پیوستن شهر انزلی به محدوده منطقه آزاد انزلی
ما به خواسته خود پافشاری می کنیم
دوران حذف مردم انزلی به پایان رسیده است
مردم انزلی دستی را که به سفره هایشان دراز شود قطع می کنند
امیدواریم اعمال استاندار دولت تدبیر و امید مایه ننگ دولت خدمتگذار نباشد
منطقه آزاد حق مردم انزلی است

پاسخ

محمدرضا گل آور

۷ آبان ۱۳۹۳

جناب آقای افقی
تک تک ما را به عنوان مبلغ منطقه آزاد
در کنار خود ببینید
آقای افقی نمونه ای از توانایی جوانان انزلی است
به وجود شما افتخار می کنیم

پاسخ

مهرداد

۷ آبان ۱۳۹۳

ندیمی( نماینده لاهیجان و سیاهکل ) : منطقه آزاد متعلق به گیلان است!

نماینده بانفوذ گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرمایه گذاری در منطقه آزاد در پی گسترشی که در این منطقه در حال انجام شدن است، گفت: در گذشته می گفتیم که در گیلان صنایع قدرتمندی نداریم که بخواهند برای تبلیغ در ورزش هزینه کنند، اما الان منطقه آزادی داریم که خود بنده خون دل ها برایش خوردم که تبدیل به منطقه آزاد شد. همکارانم در کمیسیون اقتصادی شاهد بودند که بنده به عنوان رئیس کمیته سیاست تجاری با چه داستانی تبدیل به منطقه آزاد کردیم. به هر حال ما نمایندگان مجلس به همراه استاندار گیلان باید این زمینه را برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ایجاد کنیم. این مسئله الان محسوس نیست و طرح های اخیر هم برای رسیدن به پتانسیل های موجود در منطقه آزاد است که در صورت تحقق این طرح، قطعا بر روی ورزش استان تاثیرات خوبی خواهد داشت.

وی ادامه داد: انزلی واحدی از ۱۶ شهرستان گیلان است. ضمن اینکه منطقه آزاد را به گیلان داده اند و متعلق به استان گیلان است و از همه مهمتر ما باید بپذیریم که برای منافع جمعی دیگر اسامی اهمیتی ندارد؛ مثلا اعلام کرده اند فرودگاه بزنیم که هیچ عقلی نمی پذیرد در فاصله سی کیلومتری فرودگاه بزنیم یا اینکه ما سه اداره کل را در انزلی داریم که باید گفت مگر این اداره کل کجاست؟ آیا غیر از اداره کل استان گیلان است؟! این دلیلی ندارد که چون اداره کلی که در رشت است، پس باید گفت فقط متعلق به شهرستان رشت است؟ یا سازمان چایی که در لاهیجان است فقط برای لاهیجان نیست! اداره کلی که در هر شهرستانی از استان گیلان قرار دارد متعلق به کل استان گیلان است، اگر غیر این بخواهیم بگوییم فرق اداره کل با اداره شهرستان را نمی دانیم!

ما الان نفت را می خواهیم در رودسر بزنیم مگر مختص شهرستان رودسر است؟ همان طور که نفت یک بحث ملی است ، دریا هم یک بستر ملی است حالا آنجا گزینش شده و ما سعی کردیم که مازندران نرود و در گیلان این پروژه ها پیاده شود و دریا هم عام است، حالا تاسیساتش در یک منطقه تعیین شده است پس ما نباید اینقدر تنگ نظرانه نگاه کنیم. یا مورد بعدی خیلی از صنایع را به دلیل آب و هوا و زمین های غیرکشاورزی در لوشان تاسیس می کنیم ولی مالیاتش مال اداره کل استان است.

ندیمی در بخش پایانی صحبت های خود به تحریک های صورت گرفته توسط برخی اشخاص برای بهره گیری سیاسی در مناطق اشاره کرد: منطقه آزاد هم از جنس همین ادارات کل است و نباید یک سری افراد به دنبال تحریک سیاسی بیافتند که اینقدر تنگ نظرانه نگاه کنند و مسئولان آنجا را وادار به دفاع بکنند، وگرنه مطمئنا خیلی از حمایت هایی که در گذشته صورت گرفته بود ، انجام نمی شد.

بنده باید عرض کنم که به تمام مردم گیلان احترام می گذارم، اما باید با هم تفاهم کنیم که یک استانیم و بودن اماکن یا عناوین نباید ما را از هم جدا کند، پس سعی کنیم که نگاه مان را بازتر کنیم. منطقه آزاد باید از همه پتانسیل های موجود استان استفاده کند، مثلا ما در بحث تردد خودروها اعلام کردیم که تقریبا در کل استان گیلان مجوز تردد خواهند داشت در حالی که در قشم و کیش اینگونه نیست و این برای تمام مردم گیلان حتی انزلی خوب شده است.

پس در این شرایطی که همه می گوییم گیلان عقب است خودمان با اظهارات و تفکرمان باعث عقب ماندگی بیشترش نشویم!

پاسخ