shora anzali

اختصاصی- به گزارش انزلی کلاب، چهارمین جلسه علنی شورای شهر بندرانزلی با عنوان انتخاب اعضای شورا در کمسیونها برگزار شد. در ابتدا امیر احمدی فرد مسائلی را پیرامون ورزش شهر و تیم فوتبال شهرداری انزلی مطرح کردند که قرار شد در جلسه ای به این موضوع به صورت مفصل پرداخته شود.

احمدی فرد همچنین اطلاعات جامعی در رابطه با افزایش کمسیونها و مسائل مربوط به آن از اینترنت و دیگر منابع جمع آوری کرده بود که آنها را در اختیار دیگر اعضا قرار داد. سپس رییس شورای شهر (محمدرضا بدیعی فر)، پیشنهاد کرد یکشنبه اول هر ماه و یکشنبه آخر هر ماه جلسات شورا در ساعت ۱۰ صبح برگزار شود، اما خانم نصیری با ساعت برگزاری جلسات مخالفت کرد و پیشنهاد داد تا جلسات در ساعت ۷ غروب برگزار شود، در نهایت با پیشنهاد شهرام نواری مقرر شد جلسات در یکشنبه اول هر ماه در ساعت ۱۰ صبح و یکشنبه آخر هر ماه ساعت ۷ غروب برگزار شود.

نکته جالب توجه در چهارمین جلسه علنی شورای شهر بندرانزلی، عدم تقابل اعضاء با یکدیگر بود که نشان دهنده آن است که حتی آنهایی که نماینده مورد نظرشان به کرسی شهرداری نرسیده با همان شور و حرارت مشغول بررسی طرح ها و راهکارها برای برون رفت شهر انزلی از مشکلاتی که با آن دست به گریبان است هستند، اتفاق خوشایندی که نشان دهنده آن است که اعضای دوره چهارم شورا به خوبی موقعیت حساس شهر انزلی و وظیفه سنگینی را که بر دوش خود دارند دریافته اند.

چهار کمیسیون فرعی شورا با عناوین ۱-کمیسیون امور فنی، معماری و شهرسازی، مدیریت منابع و برنامه و بودجه ۲-کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بهداشت و خانواده ۳-کمیسیون حمل و نقل و محیط زیست، گردشگری و خدمات شهری ۴ –کمیسیون امور حقوقی، املاک، تنظیم مقررات و قراردادها تعیین شدند.

هر یک از این کمیسیون ها باید متشکل از پنج نفر عضو باشند که به ترتیب ذیل شکل گرفت:

* کمیسیون امور فنی، معماری و شهرسازی، مدیریت منابع و برنامه و بودجه
شهرام نواری، محمدرضا بدیعی فر، امیر احمدی فرد، بهمن زنجانخواه و سعید آفتابی حسین

* کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بهداشت و خانواده
فخرالسادات خاکپور، مه سیما نصیری، امیر احمدی فرد، علی سفیدروح و سید ابراهیم مرتضوی

* کمیسیون حمل و نقل و محیط زیست، گردشگری و خدمات شهری
شهرام نواری، شعبان جعفری، سعید آفتابی حسین ، محمدرضا بدیعی فر و داریوش جلالوندی

* کمیسیون امور حقوقی، املاک، تنظیم مقررات و قراردادها
بهمن زنجانخواه، علی سفیدروح ، امیر احمدی فرد ، داریوش جلالوندی و سید ابراهیم مرتضوی

 

در ادامه جلسه با توجه به دستورالعمل جدید وزارت کشور جهت حسن نظارت بر عملکرد شهرداری که در سال جاری برای اولین بار اجرایی می شود، نمایندگان شورای اسلامی شهر بندرانزلی جهت نظارت بر امور ذیل انتخاب گردیدند:

* نماینده شورا جهت نظارت بر حساب درآمد و هزینه، حسن اداره و حفظ دارایی ها و اموال شهرداری
داریوش جلالوندی

* نماینده شورا جهت نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورا
بهمن زنجانخواه

* نماینده شورا جهت نظارت بر حسن اجرای طرح های مصوب در امور شهرداری و سایر سازمان های خدمت بر طبق مقررات موضوعه
سعید آفتابی حسین

همچنین در این جلسه، اعضای محترم، نمایندگان خود را جهت حضور در کمیسیون هایی که در ادارات، سازمان ها و نهادهای مختلف شهرستان برگزار می شود تعیین کردند.

نمایندگان شورای اسلامی شهر بندرانزلی جهت حضور در کمیسیون های مربوط به ادارات ، سازمان ها و نهادهای مختلف به شرح زیر می باشد:

داریوش جلالوندی (کمیسیون کفالت)، شعبان جعفری (کمیته انضباطی تاکسیرانی)، شعبان جعفری و سعید آفتابی حسین(کمیسیون شورای ترافیک)، علی سفیدروح (کمیسیون معاملات ماده ۱۱ آیین نامه معاملات شهرداری)، علی سفیدروح (کمیسیون ماده ۷۷ )، سید ابراهیم مرتضوی (کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ )، محمدرضا بدیعی فر (کمیسیون تجدید نظر ماده ۱۰۰ )، بهمن زنجانخواه ، مه سیما نصیری ، سید ابراهیم مرتضوی (کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداریها (مشاغل مزاحم )، بهمن زنجانخواه ، داریوش جلالوندی ، علی سفیدروح (کمیسیون ماده ۶۴ قانون مالیاتهای دارایی)، سعید آفتابی حسین (کمیسیون تغییر و تحول اداری و شهرداری)، بهمن زنجانخواه (کمیسیون تبصره ماده قانون شهرداری)، امیر احمدی فرد (کمیسیون حفاری)، بهمن زنجانخواه (کمیسیون سرقت)، فخرالسادات خاکپور (کمیسیون بهداشت)، فخرالسادات خاکپور (کمیسیون روابط عمومی ادارات)، شعبان جعفری (کمیسیون سوخت)، شهرام نواری (کمیسیون مناسب سازی رمپ ها)، شعبان جعفری (کمیسیون تهیه مشخصات ملک مجهول المالک یا ثبت نشده واقع در طرح های شهرداری)، بهمن زنجانخواه (کمیسیون رسیدگی به اعتراض ممیزی و تقویم املاک مربوط به نوسازی و عمران شهری)، علی سفیدروح (کمیسیون هیئت حل اختلاف مالیاتی)، مه سیما نصیری (کمیسیون هیئت حل اختلاف سن واقعی با اسناد جعلی)، علی سفیدروح (کمیسیون مناقصه از محل اعتبارات بودجه کل کشور)، شهرام نواری (کمیسیون برنامه ریزی و عمران)، بهمن زنجانخواه (ستاد حوادث غیر مترقبه) و مه سیما نصیری (شورای مشارکت مردمی و بهزیستی).

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

این خیلی خوبه فقط از جوونای با استعداد شهرم استفاده بشه تو این کمیسیون ها خوبه

پاسخ

۱ آبان ۱۳۹۲

جلسه بسیار خوب و دوستانه ای بود ، فکر می کنم که قدمی اساسی در جهت ساختن انزلی برداشته شده ، نکته جالب توجه تاثیر گذاری بسیار زیاد جناب مهندس احمدی فر بود ، ایشان فکر می کنم که کل کتاب قوانین و مقررات شورا را از حذف بوده و حتی به اعضای قدیمی تر قوانین را یادآوری می کردند.
هر چند در برخی رای گیری ها هنوز جریان ۷ + ۴ وجود داشت ، اما صحبتها و حرفهای امیدوار کننده زیاده زد شد.

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲:

خوشحالم که به آقای احمدی فرد رای دادم

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴:

موج شکن عزیز به نظرم باید خوشحال باشی
ملاک اعمال و فعالیتهای اعضاء محترم است ، نه باند و حزب و جناح
به نظرم جناب مهندس احمدی فرد عملکرد بسیار خوبی داشتند ، بخصوص فعالیتهایی را که سه شنبه گذشته در مورد میدان بندرانزلی انجام دادند و یقیناً در آینده انزلی مخصوص زیبایی میدان امام خمینی (ره) تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت ، همچنین ایشان در جهت کمک به همشهریان تلاشهای شبانه روزی انجام می دهند.
امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۲:

خدا حفظش کنه و امیدوارم کارهاش تداوم داشته باشه

عرشیا

۱ آبان ۱۳۹۲

خیلی خوشحالم که به مهندس احمدی فرد رای دادم،همانطور که قول داده بود تا از حق جوونها و ورزشکاران دفاع کنه داره به حرفهایش عمل میکنه.ایول امیر خان

پاسخ

آوا

۱ آبان ۱۳۹۲

من موندم کسیکه مدرک دیپلم داره تو این کمیسیونها چی برای گفتن داره

پاسخ

حاج رضا

۱ آبان ۱۳۹۲

متاسفم برای امثال …. ها و ……ها که ارزش و حرمتی برای رای مردم قائل نیستند و به قول آقای دایی به سمت گروهی خاص غش کردند .
من به نمایندگی از عده ای مردم که نگران انزلی هستند میخواهم بگویم که ….. ، …. ، مردم به خوبی میفهمند که چگونه در انتخاب شهردار رای دادید و چگونه در انتخاب کمیسیون ها رای دادید . من از امثال ….. و ….. گلایه ای ندارم چون انها راهشان را خیلی وقت است که انتخاب کرده اند ولی شما بازیچه شده اید .
ممنون

پاسخ

۱ آبان ۱۳۹۲

کمیسیون ماده ۵ مسئولش کی شد؟
خدا کنه هر کی هست خودشم ذینفع باشه که مشکل نوار ساحلی و حریم دریا رو حل کنه
تو انزلی مشکل خیلی هاست این مساله
خود من برا یه زمین که۴۰% تو حریمه ۶ ماهه سرگردون شهرداری،راه و شهر سازی استان و اداره آب استانم.

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱:

مجید جان مشکل نوار ساحلی به این راحتی ها حل نمیشه ، اما خوشبختانه با خبر شدم عده ای همشهریان در حال فعالیهای خوبی در این زمینه هستند ، ان شاء الله با حمایت انزلی کلاب و پوشش دادن این حرکتها بتوان مشکل نوار ساحلی رو حل کرد

majid-sh پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۴:

مرسی

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

اقا یه چند تا ال ای دی بخوان نصب کنند روی ساختمونهای شهر چقدر هزینه می بره آخه؟ ولی سیمای شهر و ساختمونو به کل عوض می کنه.مثلاً همین ساختمون دادگستری.من نمادین یه عکسی درست کردم.نمادینه هااااااااااا.حالا اگه بشه ما خودمون یه طرحی آماده بکنیم بدیم شورا اجراش کنه.البته طراحیه حرفه ای هاااا.گفتم این عکس نمادینه

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۳۳:

خیلی خوبه سینا جان دستت درد نکنه. اگه شهرداری و شورا واقعا به قولشون عمل کنن و بستر رو برای مشاوره باز کنن مطمئنم اتفاقات خوبی میفته و خیلی بهشون کمک خواهد شد.

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

یه پیشنهاد دیگه.انزلی یه ساختمون خوب و قشنگ جهت برگزاری همایشها و جشن ها و کنسرتها وجشنواره های تابستانه نداره.خوبه یه ساختمون روبروی نیروی دریایی (زمین تمرین ملوان)سمت منطقه آزاد،به عنوان ساختمون فرهنگ با مشارکت منطقه آزاد انزلی و شهرداری احداث بشه. هم می تونه غرفه های تجاری داشته باشه، هم می تونه یه طبقه اداری باشه تا دفتر مرکزی منطقه آزاد انزلی هم اینجا باشه و هم تالار برگذاری همایشها و کنسرتها و جشنواره ها.یه چند تا عکس از یه طرح کشتی که به شهرمونم میخوره میذارم واسه نظر دادن.با تشکر.

پاسخ

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

به نظر من ما نباید همش از طرف خودمون به جای همه مردم حرف بزنیم. حرف خودمون رو میگیم مردم، ملت، انزلی، ایران و …
از نماینده ها کار بخوایید، کسی واسه کسی غش نمیکنه. اونهایی رو هم که اسم بردی، جناب حاج رضا، اصلا نمیشناسی. نظرات جهان سومی نده. الان اگه آمریکا بود، کسی نمیگفت طرف دموکراتها غش کرده یا اون ور.
یه چی بگیم که بگنجه توی ذهن. یاد بگیریم حق خودمون رو بگیریم و قانون اجرا بشه.. حالا چپ یا راست.
الان من مدعی میشم که شما فامیل فلان نماینده هستی. این که نشد حرف.
حزب و جناح به قول دکتر روحانی همش کرکره شب انتخاباته. خود ایشون الان ببین چه ملایم تر رفتار میکنن. چرا، چون باید کار کرد نه دعواا.
شما حتی الان با پدرتون یک سلیقه در مورد انتخاب یک باغبون نداری، چه برسه شورا راجع به شهردار.
ما در ایران هنوز از تحمل هم خیلی فاصله داریم.
این حرف من هم به جایی نمیرسه.
فردا یه عده دیگه میرن یه سایت میزنن مثلا انزلی کلوپ، هر چی بخوان بار من و تو میکنن. این کارها اگر چاره بود، هزار تا حزب توی این کشور نتونستن حلش کنن…
حرف بسیاره.

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۴:

من منظورتون رو نفهمیدم کدوم نماینده!!!!!! نماینده ای که می گه رأی ……….. پس نباید برای مردم کاری انجام بدم (خودم نقطه چین کردم که مدیریت سایت براش زحمت نشه!!!!!!)

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۰۸:

منظورم اعضای شورا بود، نه نماینده مجلس…

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

اینم بعدی

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۰:

سینا جان دستت درد نکنه، خیلی خوبه به نظرم شورای شهر و شهرداری نیاز داره تا بازوهای قدرتمندی براش شکل بگیره، ۱٫ مشاهیر و فرهیختگان شهری به صورت داوطلب ۲٫ مشاورین برجسته در سطح کشوری که حتی دورادور با ارسال اطلاعات به صورت پروژه ای به شهر راهکار بدن برای برون رفت ۳٫ برنامه ریزی شورا و شهرداری برای برون رفت از اداره سنتی شهرداری و فراهم ساختن زیر ساختها برای منطقه بندی و تشکیل شورای محلات. خیلی از این موارد میتونه با کمترین هزینه برای شورا صورت بگیره.

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

اینم بعدیش

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

اینم یه عکس از بقیه طبقات

پاسخ

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۰۳:۰۲:

کارتون رو تحسین میکنم
این کارها یعنی پویایی نسلی از انزلی که با فکر حرف میزنه. باید از شما یاد گرفت که فقط نق نزنیم و دست به کار بشیم…زیبا بود.

sinaclub پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶:

ممنون

موج پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۵۹:

دوست عزیز آیا با این ادبیات با دوستان مسئول نیز صحبت می کنید ؟ نق زدن ما جوانان آیا حکمتی ندارد ؟ آیا حکمت آن در عملکردهای گذشته مسئولان ما نیست ؟ آیا اینکه می گوییم در که جریانی خاص متاسفانه اعمالی چون خرید آرا ، اوباش گری در روز انتخابات ، تقلب های سازمان یافته صورت گرفته ، جزء جهان سومی به حساب می آییم ؟
خیر از این بینش فراوان مردم فهیم انزلیست مردم انزلی می فهمند و می بینند فقط در حال حاضر زورشان نمی رسد که اقدامی کنند به نظر بنده سیاست های این سایت بسیار خوب است و در جهت بهبود اوضاع قدم بر می دارد و کار می کند اما این دلیل نمی شود که بعضی مسائل را فراموش کرد
ما مردم جهان سومی نیستیم اما شما را نمی دانم

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۵:

عالی بود موج عالی

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۱۹:

دوست عزیز، ما در ایران میخواهیم ادعا کنیم روشنفکرتر از بقیه هستیم.
تخلف تا دلت بخواد بود.
این که دلیل نمیشه اگر کسی با اینها تعامل کنه برای شهر، یعنی جزیی از اینهاست. من این رو قبول ندارم.
ما نباید چهار سال و یا چند دوره به خاطر این موضوع که زورمون نمیرسه فقط کنار واستیم. باید اصلاح کرد. باید تعامل کرد.
تمدن ایران مغول رو جذب کرد. کسانی هستند که تلاششون بر اصلاح از درونه. این فرصت ها رو باید هوشمندانه دریافت.
چرا اصرار داریم که همه دزدن؟!! بخدا همه این طور نیستن. اگر کسی در یه نهاد داغون سمت بگیره یعنی فاسده؟!
بخدا این طو نیست.
کمی از نظر اعتقادی هم شده با دقت تهمت بزنیم.
همین

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹:

من با نظر جوون موافقم، باید از قاعده جناح ها عبور کنیم، این جنگ شعبان و رمضان باید از انزلی کنار گذاشته بشه، هر کسی باید بر اساس عملکردش عیار زده بشه.

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

خواهش می کنم.حتماً همینطوره

پاسخ

حاج رضا

۱ آبان ۱۳۹۲

در جواب دوست عزیزم ( جوون ) باید بگم که :
اولا که اسامی که نام بردم توسط مدیر سایت حذف شده ، در ضمن بنده خودم را جای مردم انزلی معرفی نکردم . کاملا مشخصه که نمیدونید در شورا چی میگذره . یا اینکه میدونید و خودتون رو به ندونستن زدید .
یعنی شما میخوای منکراین قضیه بشی که اعضای شورا به دو جناح تقسیم شدند ؟ یعنی میخوای منکر این موضوع بشی که کاملا جناحی به مصوبات و … رای میدند ؟ جلسه انتخاب شهردار بیشتر شبیه سیرک بود دوست عزیز . کاملا به شعور مردم توهین شد . اگر حقیقت یعنی جهان سوم ” پس خیالی نیست !

پاسخ

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹:

بنده کاملا در جریان هستم، دوست عزیز.
اصلا چرا دو جناح، بشن سه جناح. مثل هزار تا جای دیگه توی کشور.
من میگم باید واقع بین بود.
کدام یک از دو جناح آینه ی حقیقت هستن?واله قسم فرقی ندارن. باور کن رفتارهای ضد اخلاق انتخابات در هر دو سمت بود. شما جوری حرف زدی که انگار چهور کبوتر پاک به یک فرشته رای دادن و هفت تا دیو به یک شیطان. این درست نیست. این اشتباه بزرگ شماست.
بدری نماینده اون جناح بود که شهر رو با خاک یکسان کرد. موسیان نماینده جناح دیگر که کسز نیست که ازش راضی نباشه. برو بپرس. اما این دلیل بر رد یک جناح و یا تایید کامل دیگری نیست.
یاد بگیریم که براتر ببینیم. عملکردها رو ببینیم.
میزان فقط آبادی انزلیست. آبی و قرمز هر دو علاقمندان خودشون رو دارن. باور کن. حتی به یک رای مخالف احترام بگذاریم. باید تمرین تحمل کنیم.
از همین چهار نفر، دست کم دو نفر مثل بعضی از اون طرف رفتار ضد انتخابات داشتن. برو بپرس.
یادمون باشه، ملاک فقط بهتر شدن شهر باشه. چه آبی، چه قرمز.
این حقیقت بزرگیه که از من بپذیر.

موج پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵:

به نظر شما عملکرد بدری بد بوده و عملکرد موسویان عالی
این استدلال اشتباه است من خودم به بدری خیلی انتقاد دارم اما می دانید بدری را چگونه برداشتند ؟ می دانید گناه بدری چه بود ؟
گناه بدری کار کردن زیاد بود چون بدری از جناح آقایان نبود ممکن بود شاخی بر شاخهایشان اضافه شود و این سبب شد که شروع به تخریب بدری کردند ، بدری خدمات بسیار خوبی به انزلی کرد اما موسویان
موسویان چون از باند آقایان بود هر پروژه مسخره ای را هم که انجام می داد فقط به به و چه چه می شنید
میدان های غیر اصولی و غیر کارشناسی به مانند میدان مادر که یه ماشین سنگین هم نمی تواند در آنجا دور بزند یا میدان شهید رجبی مقدم که سبب ترافیک آن منطقه شده یا دروازه ماهی که واقعه پروژه مسخره ایست یا یادمان شهدایی که هم به لحاظ جانمایی و هم به لحاظ هزینه های هنگفت غیر کارشناسی بوده و عزیزترین های شهرمان یعنی شهدا تبدیل به رفع حاجت …………………..
نگاهی باندی در این شهر وجود دارد و این ادبیات شما مشخصه باند خاصی است

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۴:

پس من از یک باندم، شما هم از باند دیگر…
این همون سم انزلیه که هرگز تموم نمیشه.
اگر من و شما بریم اونجا، همین وضعه، چون اول باید فکر دست بشه.

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰:

رضا جان وقتی اعضایی که گزینه شون رای نیاورده صلاح شهر رو توی پیگیری جلسات و پیشبرد برنامه ها میبینن دامن زدن به این قضیه توسط ما کار درستی نیست، مگر اینکه بخوایم آتشی به پا کنیم که با انحلال شورای انزلی شورا رو تقدیم استانداری کنن. شورای شهر انزلی تغییرات گسترده ای در عملکردش داشته. نمره ش بیست نیست ولی پیشرفتش چشمگیره و باید کمی بهش فرصت داده بشه.

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۱:

من با جناب شوهین موافقم. باید صرر کرد و پویا در کنار شورا موند تا درست تر پیش برن.
خداییش وضع شورای ما از رشت هزار بار بهتره…

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۹:

اعضای شورا درگیر باند بازی شدند اگر هم بخواند کاری انجام بدند به دلیل باندبازی هایی که دارند با ………. اصلا قدرت انجام کاری رو ندارند، تا زمانیکه اقایان زنده هستند اشاره می کنند زنده نه روی کار وضعیت انزلی سامان دهی نمی شود.

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۲:

جاوید جان، آخه یه ذره تحمل کنیم. من ایمان دارم این تحول اتفاق میفته. بخدا داره کار میشه و اثرات مثبتش داره نمود میکنه. یکم صبر کنیم. رشت از ما خیلی وضعش خراب تره. بخدا خراب تره.

تبسم

۱ آبان ۱۳۹۲

امیدوارم تو این دوره انتصاب ها از حالت فرمالیته خارج بشه و اعضا وظائفشون رو جدی بگیرند.

پاسخ

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

ضمنا امثال این اختلافات به قول شما سیرک در آمریکا مهد آزادی به قول خودشون، سه هفته دولت رو تعطیل کرد و به شعور مردم توهین شد… بله?!
پس ببین، سراسر دنیا این سمت گیری ها هست. فقط باید مردم حق خودشون را مطالبه کنن و در بقیه موارد دیگه ایران و اروپا و امریکا و انزلی و ساری و تهران نداره.
یه تحقیق هم بکنید ببینید کدام جناح بیشتر انزلیچی اصیل داره. هر کی از راه رسیده شده حق به جانب و اهل انزلی.
مهم نیستا، اما شما که این قدر حساسی، عرض میکنم. وگرنه کانادا با این همه نژاد در آرامش به سر میبره.

پاسخ

عرشیا

۱ آبان ۱۳۹۲

بعضی از دوستان حرفهایی میزنند که کاملا بوی جونی و خام بودن می دهند
دوست جوون عزیز شما که داری از گروه اکثریت دفاع میکنی یکم به شعور مردم احترام بگذار
در مورد بدری صحبت کردی که خوشبختانه یکی از همین اعضاء اکثریت گفتش اشتباه کردم بهش رای دادم همون کسی که سوالش از آقای پورقربان تا چند روز موجب خنده مردم شده بود و الان اکثر کمیسیون معاملات رو بهش دادن
چطور میشه کسی که دیپلم هم نداره رو خزانه دار و عضو کمیسیون صد بشه
جوون عزیز از همون کس خاصی که داری حمایت میکنی به همین عزیزان رای داده و باید اون دنیا جواب بده.
در مورد روز انتخابات صحبت کردی دیگه مردم انزلی می دانند که چه کسی جزوه بیست نفر اول هم نبود و چه جوری رفته شورا

پاسخ

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۱۶:

باز هم گفتید مردم.
شما بیایید همراه من بریم فرمانداری، تا این قصه نفر بیستم معلوم شه. داستان های عجیب نگید لطفا. انتخابات در شمارش قابل انتقاد نیست.
باهاتون اساسی مخالفم. بیرون صندوق هر دو جناح کار کردن، ولی توی صندوق به هیچ وجه.
شما خودت وکیل مدافع شخص هستی دیگه. چرا میندازی گردن ما…

موج پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰:

حرف شما رو قبول ندارم متاسفانه جناح خاصی در انتخاب هئیت نظارت و کلیه افراد اجرایی نقش بخصوصی داشت و…
البته برگشتن به گذشته آن هم به این شکل و غیر کارشناسی و غیر شفاف به نظرم درست نباشه حرف برای گفتن زیاد است جوون عزیز اما فعلا بهتر است سکوت کنیم

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۸:

قبول اما صندوق همون رای های مکتوب واقعیست.
سریال کلاه پهلوی نشون میداد که مردم چطور غذای صدقه متفقین رو میگفتند. مثل انتخابات. اگر من و شما احترام به رایمون بزاریم، کسی اون رو نمیتونه از ما بگیره.
به هر حال هیچ جناحی خوب متلق نیست.
یادتون باشه

حاج رضا

۱ آبان ۱۳۹۲

من واقعا تعجب میکنم از جواب دادن جناب جوون . شما یه جور صحبت میکنی که میخوای به بیننده القا کنی که بی طرف هستی اما کاملا مشخصه که داریسنگ جناح اکثریت رو به سینه میزنی .
در مورد روز انتخابات داری صحبت میکنی ؟ تخلفات دو گروه اصلا با هم قابل مقایسه نیستند دوست عزیز . نکنه میخوای حمله به ماشین نماینده سابق و پول هایی که از پشت ماشین مهاجمین کشف شد رو انکار کنی .
اصلا بحث ما چه ربطی به امریکا و کانادا داره ؟ از کدوم کار موسویان داری دفاع میکنی ؟ از آسفالت نیمه کاره پاسداران و زدن میدان های بیخود در شهر ؟ بدری اگر هزار تا بدی داشت مهمترین خوبی که داشت این بود که دزد نبود و جلوی دزدی های این جماعت وایستاد . در مورد عملکرد بدری و موسویان هم بهتره از کارگران شهرداری سوال کنی دوست عزیز

پاسخ

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

من هم حرف حاجی که حج رفته متعجبم.
اگر سنگ زدنه، شما هم داری سنگ میزنی. من نگفتم بی طرفم، گفتم توهین نکنیم.
شما که همش میگی مردم، برو ببین اذهان عمومی راجع به موسویان چیه، اصلا از انزلی کلاب بپرس.
یه جور حرف میزنی حاجی که انگار فقط شما بلدی.
ببین یه نظر مخالف سخته تحملش؟! بعد انتظار داری نمایندت بشینه با جناح مخالف واسه هم شیرینی تعارف کنن.
اونها هم از همین مردم هستن. یادت باشه.
من، تو، ما، شورا همه مثل هم هستیم. شک نکن. اونها از مریخ نیومدن. از اقوام و دوستان من و شما هستن.
احترام شرط اول فرهنگ انزلی چیها باید باشه. ما بزرگیم، باید بزرگ برخورد کنیم.

پاسخ

موج پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲:

من از بسیاری از مردم پرسیدم و علمکرد مخصوصا ادبیات صحبت کردن موسویان را نمی پذیرفتند و نمی پسندیدن
در ضمن فکر می کنم دوسالی بود که کلیه سایت ها و وبلاگ های انزلی نسبت به آقای موسویان انتقاداتی جدی داشتند موسویان تنها برتری که نسبت به بدری داشت این بود که با زمینخواران مقابله نمی کرد به همین سبب پایدار تر بود تا آنکه سرانجام ……………

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۶:

پس چرا این جناح مثلا شما دوست داشت این آقا بمونه؟!!!
همه چی سیاسی شده.
خداییش ببین فقط. غیر این که نبود…
اولا باید برای خدا کار کرد. دوما برای مردم کار نو و سالم کرد.
حالا با هر تفکری و جناحی.
این حرفها فقط توی ایران مطرحه که وای این جناح وای اون جناح.
نسل جدید دیگه باید بیخیال جناح باشه. هر جناحی…
تازه من به نماینده شورای خودم ایمان دارم، چرا جناحی باید برام مهم باشه.
کارشون مهمه.
سالم بودن مهمه.
اگر به حرف مردم باشه، الان شما هم یه پست داشته باشی، خلاصه اتهام در انتظارتون هست. حتی از اقوام نزدیکتون. این درد فقط توی شهرهایی مثل شمال هست که نمیذارن کسی رشد کنه.
یه روزگاری حضرت علی متهم به نماز نخوندن و خوردن مال یتیم بود!!!!! اما مگه درست بود؟! این رسم دنیاست.
خدا را فراموش نکنیم، کافیه.

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۳:

به نظرم جوون عزیز یه اقامت دائم بگیر برو آمریکا یا کانادا زندگی کن.

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۵:

من مملکتم رو دوست دارم جاوید جان.
همه جای دنیا آسمون همین رنگه.
بدبخت مردم امریکا از لابی اسراییلی ها اسیر شدند. نفسشون رو گرفتند. ببین چا بلایی سر دولتش آوردن.

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

ضمنا اون حرکت علیه حق شناس بسیار زشت و افتضاح بود. شک ندارم.
حق شناس برای انزلی زحمت کشید.
در مورد بدری هم بحث نکنیم بهتره. پول پرسنل رو زیلد کرد، شهر رو خوابوند. موسویان هم اولویت را بیشتر به شهر داد.
طبیعتا کارگران عزیز کمی دلخور میشن. چون معیشت اونها کمی با اضافه کارهای کمتر ادامه میافت.
در این بجران اقتصادی، حاج رضا هم شهردار میشد، همین بود که سیدتقی موسویان کرد.
بحث نکنیم حاجی

پاسخ

حاج رضا

۱ آبان ۱۳۹۲

کاملا با نظرتون موافقم . مردم بهترین قاضی برای عملکرد موسویان هستند .
نمیدونم از کدوم توهین و بی احترامی صحبت میکنید ! بنده در مورد مسئله ای با شما وارد بحث سیاسی شدم ، نظر هرکس هم محترم !
در مورد الویت موسویان صحبت کردید ، الویت به شهر ! لطفا به من بگید کدوم کار در شهر انزلی به سرانجام رسید ؟ راستی در حال حاضر از میزان بدهی شهرداری خبر دارید ؟ به قول شما حرف زیاده و بهتره بحث نکنیم . بهترین ناظر بر عملکرد مسئولین خداوند متعال است .

پاسخ

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

من هم با شما موافقم.
بالاخره سر و وضع شهر کمی تغییر کرد. کلی مسیر جدید در غازیان و انزلی باز شد. این ها نبود بخدا.
قبول دارم هرگز و هنوز هم در شان انزلی نیست. اما شد.
ایشالا از این پس بهتر میشه.
امیدواریم به آینده

پاسخ

جاوید

۱ آبان ۱۳۹۲

جوون عزیز همچنان امیدوار باش تا همون آقایانی که داری ازشون دفاع می کنی منطقه آزاد رو هم بدند به ر……………….

پاسخ

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۳:

پس بشینیم بر اساس نظر شما فقط کامنت بزاریم تا هر کس هر کاری دلش میخواد، بکنه.
کامنت دردی رو دوا نمیکنه.
از جات پاشو به نظر من، برو پیش آقایون، محترمانه حقوق شهروندی رو مطالبه کن.
پیغمبر خدا هم باید جواب خلق رو بده، چه برسه به شورا.
همه وظیفه دارن جواب بدند.
ولی عزیزم، امیدوار باش و رها نکن

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶:

رفتند عزیز و شنیدند که ما که رأی خریدیم کاری به مشکلات مردم نداریم … خیلی چیزها هست که نمی تونم اینجا بیان کنم اما من مثل شما امیدوار نیستم من یقین دارم به زودی یه تغییر و تحولی در یک سمت دیگه اتفاق می افته متأسفانه ایندفعه خیلی اشتباه کردند و بدجور هم تاوانش رو خواهند داد :-D

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

آقای جاوید خلاصه چند نفر اونجا هستند که این پیش بینی شما به کرسی ننشیند.

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲:

آقای جوون کار باباشون هم نیست که نزارند این اتفاق بیفته!!!!!!!!!! بدجور تو دام افتادند!!!!! با دم شیر بازی کردند!!!!!!!! :-D

جوون

۱ آبان ۱۳۹۲

شما چقدر زیبا مینویسید!!!!!!!!!!!
درست نیست به نظر من. یعنی اگر راجع به شما این طور مینوشتند، جالب بود، یا راجع به من یا خانواده هامون؟!
بالاخره همشهریهامون هستند. زشته بخدا. یکی از یه شهر دیگه این سایت رو ببینه، میخنده.
بده عزیز جان.

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۵:

آقای جوون من از ادبیات به قول شما جهان سومی استفاده می کنم!!!!!!!!! مثل شما در کشورهای متمدن و صنعتی و در حال توسعه و … که متولد نشدم !!!!!!!!!!!! منم اگه فساد کردم اگه از بیت المال دزدیدم اگه زمین خواری کردم اگه …. توی همین میدان انزلی اعدامم کنید تا درس عبرتی بشه برای دیگران. ما همشهری ………. نمی خواهیم. آقای جوون به حرف مردم اهمیت نده، خدا رو در نظر بگیر.از خدا بترس نه از حرف مردم!!!!!!!!!!!

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۰:

آقای جوون چند مورد است یا شما در انزلی زندگی نمی کنی؟؟ یا در سیستم دولتی کار نمی کنی؟؟ یا اینکه ………. این آخریه خیلی خطرناکه !!!!!!!!!!!!! من شرم دارم از نوشتنش :cry:

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

به جای این حرفها به خودمون یه تکونی بدیم بد نیستا.اینکه رای می خرند ، اینکه دروغ گفته میشه ، اینکه کار نمیکنند و فقط به فکر زندگی این دنیای خودشون هستند درست.هیچ شکی توش نیست.ولی تا حالا از خودمون پرسیدیم که چرا؟؟؟؟مشکل اصلی ما ایرانی ها تو هر زمینه ای نداشتن آموزش صحیحه.تو ژاپن تو مدارساشون از همون ابتدا پاکیزگی رو به بچه ها یاد میدن اما نه با شعار و حرف.می خواین بدونین چطوری؟؟؟هر روز حدود ۱۵ دقیقه تموم دانش آموزان و معلمان و بقیه مسئولین مدرسه مشغول نظافت مدرسه هستند.این کار در کنار معلما و … باعث میشه اون بچه پاکیزگی رو کاملاً یاد بگیره. حالا این یه مثال از نظافت بود ، تو مسائل دیگه و بزرگتر هم همینه.اما تو ایران فقط با شعار می خوان یاد بدن.خوب گفت:( خارج از کشور رفتم اسلام ندیدم ولی مسلمون دیدم اینجا اومدم اسلام دیدم ولی مسلمون ندیدم).به نظر من همه ما ایرانی ها مشکل داریم اول باید از خودمون شروع کنیم.هر کسی داره به اندازه قدرتش سو استفاده می کنه، یکی قدرت اینو داره که اختلاس کنه و یکی قدرت اینو داره که از چراغ قرمز رد بشه.هر دو این آدما یه کار و انجام دادند.هر دو خلاف قانون عمل کردن.پس بهتر اول از خودمون شروع کنیم.قدرت دست ما مردمه.اگه ما بخوایم میتونیم.باید این مسئولینی که …. تحت فشار قرار بدیم تا به وظیفشون یعنی خدمت به مردم عمل کنند.هر پند کار آسونی نیست چون ….

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۵۶:

منم صد در صد با گفته های شما موافقم اقا سینا ، اما اینها که سالیان سال در این شهر ریشه دوندند شما بگو چه جوری می تونیم باهاشون مقابله کنیم.
مشکل اصلی ما در این شهر فقر فرهنگی یه عده ای است که متأسفانه این عده در بعضی موارد بخض عظیمی از جمعیت رو تشکیل می ده :-/

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳:

بسیار زیبا و متین نوشتید.
حرف حساب، جواب نداره.
کاملا موافقم…

sinaclub

sinaclub

۱ آبان ۱۳۹۲

آره موافقم که فقر فرهنگی داریم.کسی که آینده شهر و بچه و نوه و…. با ۱۰۰۰۰ تومان میفروشه….اما ما باید تلاش کنیم بامسئولین صحبت کنیم تا فکر نکنند که همه مثل خودشون خوابن.می دونم سخته ولی از هیچی بهتره

پاسخ

جاوید پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹:

بله درسته از هیچی بهتره

جوون پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱:

جاوید جان، من حتی یک بار هم به شما حرف بد نزدم. ولی شما هر چی دلت میخواد میگی…
عیب نداره.
من هم انزلیچی اصیلم، هم اینجا زندگی می کنم و هم اینکه با ادب و احترام نظرم رو میگم و حقوق شهروندیم رو مطالبه می کنم.
روی هوا هم تهمت نمیزنم. ما در جای جای ایران نیاز به فرهنگ سازی داریم. اوضاع انزلی به نظرم از خیلی از شهرها از نظر فرهنگی بهتره. باید بر مبانی این فرهنگ بالا، تعامل کنیم.
دیگه به این بحث ادامه نمیدم.
من محترمانه نظرم رو گفتم.