تعصب مدل ۲۰۱۳

  • 5 سال پیش
  • ۶ ديدگاه

cccc-malavan anzali04

فرض کنید به سینما می روید و در حال تماشای فیلم. ناگهان اواسط فیلم آپاراتچی اعلام می کند به دلیل نگرفتن حقوقش ادامه فیلم را پخش نمی کند !!!
فرض کنید در مسافرت هستید و در میانه راه در وسط بیابان شوفر محترم اعلام می کند که به دلیل اینکه حقوقش را نگرفته حاضر نیست شما را به مقصد برساند !!!
هر چقدر این اتفاقات برای شما عجیب و غیر قابل باور است برای ما هم غیر قابل باور است . اما افسوس که در روز روشن این اتفاق افتاد و صدای کسی هم در نیامد . اینروزها در جامعه ای که گرفتار بیکاری و گرانی و سخت ترین حالت از زندگی برای مردمان فقیر یک شهر کوچک است عده ای پیدا می شوند که این گونه رفتار های نادر را از خود نشان داده اند . رفتاری نادر که هیچ هیچ هیچ اسمی بر آن نمی توان گذاشت . آنقدر نادر است که باید فصلی جدید در فرهنگ و ادبیات این دیار برای آن گشود . آنقدر عجیب که یک نیم فصل به ما در باغ سبز نشان دادند و نیم فصلی دیگر از ترس اینکه به پولشان نرسند کاری کردند که با مثال های بالا فرقی ندارد .کسانی که بعضا نه از روی نیاز مالی که نگران چک های پاس نشده ی شان هستند تا مدل ماشینشان را از ۲۰۱۲ به ۲۰۱۳ ارتقا دهند آیا می دانند؟
می دانند بچه ای که بر روی سکو ها اشک می ریزید بدون شام خواهد خوابید ؟
می دانند کارگری که باالتماس از کارفرمایش مرخصی گرفته تا بازیشان را ببیند ۳ ماه است اجاره خانه اش را نداده است ؟
می دانند جوانی که برایشان فریاد میکشد بی کار است و بدون خانه و ماشین و هیچ آینده ای عاشق پیراهنیست که بر تن کرده اند؟
می دانند امیدها و آینده سازانی که قراراست جای پایشان بگذارند حتی کفش ندارند که بتوانند جای پایی برای خودشان پیدا کنند؟
ختم کلام اینکه آنها در حالی که بازی نمی کنند دیر یا زود کم یا زیاد پولشان را می گیرند.اما یادشان باشد اگر اسپندارها و قایقران ها و فداکارهاو صیادها وآنها و آنها برایمان یادگار شدند از روی حساب بانکی و جیب پر پول و مدل ماشینشان نبود.ازروی تعصب بود.راستی از آنها که اهل حساب و چرتکه هستند بپرسید تعصب مدل ۲۰۱۳ کیلویی چند ؟

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sara

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

واقعا ابروی هر چی انزلیچی رو بردن ،این چه طرز بازی بود اخه؟

پاسخ

عرفان نوروزی

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

این ملوان مریضه
یه تیم مرض و بی انگیزه و شل و ول و داغون
چندشم میاد در موردشون حرف بزنم

پاسخ

همشهری

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

به یاری خدا فصل بعد با استفاده از تجارب این فصل شاهد روزهای خوبی خواهیم بود.
نا امید نباشید همشهریان

پاسخ

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

سلام

آن چه بیان شد واقعیاتی تکان دهنده بود.

ای کاش قدر بدانند.

پاسخ

a.n.z

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

ملوان مشکل زیر ساختی داره با این کارها هم حل نمیشه
ممی ، بابی، نصی سروته یه کرباسن :smug:

پاسخ

guilak

گیلک

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

باید بپذیریم وقتیکه فوتبال حرفه ای شد دیگر نباید انتظار عشق و تعصب صد در صدی گذشته را داشته باشیم. بلکه باید همچنان قدردان بازیکنان با غیرت و تعصبی باشیم که با اگاهی از شرائط نامناسب ملوان به پیشنهادهای بهتر در تیمهای دیگر پاسخ منفی دادند و به ملوان امدند و بازیکنان دیگر که صمیمانه سعی و تلاش نمودند.و نمی دانم چگونه می توانیم تشکر کنیم از هوادارانی که در این شرائط سخت و بد اقتصادی و جوی همواره به قول خودشان هوای ملوان را داشته اند.به امید اوجگیری مجدد قوهای سپید انزلی.

پاسخ