بندرانزلی اگرچه سالهاست به دلیل مدیریت شهری ضعیف، زیبایی های خود را از دست داده است اما همچنان از بالا زیباست و کج سلیقگی ها از دور کمتر دیده می شوند، پس به شما توصیه می کنیم تصاویر هوایی انزلی که توسط عکاس خوب شهرمان شهروز بخشایش ثبت شده است را مشاهده فرمایید.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رضا

۹ دی ۱۳۹۵

بدون اغراق قشنگترین و کاملترین پکیج تکی عکس های انزلی که در طول دوره ۱۸ ساله کاربری روزمره اینترنت دیدم. خودتون میزان تشکر و امتنان منو محاسبه کنید. فقط کاش از دهکده هم هوایی میزاشتین. ممنون از سایت خوبتون. بی نهایت ممنونم.

پاسخ

sari

۹ دی ۱۳۹۵

دیگران کاشتند وما خوردیم ..ما کاشتیم وخودمان خوردیم.دستان درد نکنه واقعا زحمت کشیدید …بادیدن عکسها می توان انزلی ۱۰۰ سال دیگر را هم به تصویر کشید .زیرا تنها تعقییرات در این نیم قرن ساختمان ها می باشند.ساختمانهای نی وملج.حال ساختمانهای سنگ وبلوک آهن وحلب.
ساختن ودست ونوازش کشیدن به شهر انزلی می توانست ..دست نوازش بر سر شهرهای ساحلی باشد .ولی افسوس .اگر به بعضی از شهرهای همجوار شمالی خودمان سفر کرده باشید ..کاملا متوجه خواهید شد ۹۰ در صد الگو برداری در همه جوانب از شهر انزلی وحومه اش می باشد .خوراک وانواع تغذیه .لباس وپوشاک شهرک سازی .نوع خواسته ها وایده ها وووو
افسوس بر می گردیم به همان گوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد.
روزگاری ساکنین این شهر فرسنگ ها راه راه طی می نمودنند تا بتوانند در شهرها واستانهای دیگر به صید ماهی بپردازند .
ویا حتی در استانهای دیگر پرورش ماهی افتتاح نمایند .که نمونه اش را برای اولین بار در گرگان بود .که توسط انزلی چی ها هدایت شد.
ولی افسوس امروز تالاب شهرخودمان در حال نابود شدن می باشد.
شهر اولین ها بوده ولی همیشه افسوس ..(استارت از ما سبقت از دیگران)
اگر اندکی به این چند تصاویر خوب توجه کرده باشید .بجای ریخت وپاش های اضافه در گوشه وکنار این شهر در همه ادوار . ..اگر مبلغی برای رودخانه های ویا اطراف جزیره حزینه می نمودنند برای دیوارهای بتنی کناررودخانه شنبه بازار ویا رودخانه های دیگر شهر وهمچنین لایروبی رودخانه وتالاب انزلی می توانستند .زیبایی شهر را چندین برابر نمایند .
زیبایی ای که فرزندنان همین آب وخاک بتوانند از ان بهرمند گردنند.
ولی افسوس از همان دیواره های سابق شنبه باز ار که ارتفاش به چندین متر می رسید هم خبری نیست .زیرا رودخانه در حال پر شدن می باشد.
رودخانه ای که جزئی از نعمت های همین شهر وساکنین اش بود .چه برای صید وماهیگیری وخوراک تور وغلاب ونی وخوراک وتفریح وچه از نظر تفریح وگردش .
حال دوستان بدنبال کار واشتغالزائی وو می باشند.

پاسخ

guilak

گیلک

۹ دی ۱۳۹۵

متشکرم از شهروز بخشایش عزیز .دیدن عکسهای انزلی بسیار جالب و خاطره انگیز بود. اما ایکاش نواقصی که در شهر وجود دارند و هر شهروند عادی به راحتی تشخیص میدهد برطرف می شدند. ایکاش مردم و مسئولان همدل بودند.ایکاش همه مسئولان ما متعهد و صریح و ما شهروندان حساس به مشکلات شهر و آشنا به حقوق شهروندی و مطالبه گر بودیم. کاش نگران زندگی و آینده فرزندانمان بودیم و بیشتر احساس مسئولیت می کردیم.شهرستان انزلی پتانسیل تبدیل شدن به یک شهر بسیار توسعه یافته و زیبا را دارد.

پاسخ