به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عکاس شهرداری بندرانزلی آقای حامد پور جمشیدیان عکسهایی از اقدامات شهرداری بندرانزلی در نوروز ۹۴ تهیه کرده و آنها را در اختیار سایت انزلی کلاب قرار داده است که در ادامه می توانید این عکسها را مشاهده نمایید.

IMG_0009 IMG_0014 IMG_0028 IMG_0033 IMG_0042 IMG_0046 IMG_0100 IMG_0101 IMG_0108 IMG_0119 IMG_0163 IMG_0201 IMG_0204 IMG_0234 IMG_0269 IMG_0289 IMG_0336 IMG_0368

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پیمان

۴ فروردین ۱۳۹۴

سلام.با تشکر از شهرداری خوش ذوق!!!
اما بهتره واحد فرهنگی هم ۱ه نظارتی به این طرح ها داشته باشه.میدان گمرک روبروی در اداه شیلات طرح یک اردک در حال پارو زدن هست که یک پیپ !!! رو لبش داره. بهتر نیست این طرح های کارتونی با کنترل بیشتری در شهر نصب نشه ؟
برای بچه ها هم تبلیغ دخانیات نمیشه …

پاسخ

HeSaM

HeSaM

۴ فروردین ۱۳۹۴

Jaleb booD :announce:

پاسخ

مریم2

مریم2

۴ فروردین ۱۳۹۴

پینوکیو مثلا الان چه ربطی داشت؟!

پاسخ

دلواپس

۴ فروردین ۱۳۹۴

دقیقا همان قایق کاغذی و به خصوص کانکسهای پشت شهرداری ، جلوی دید و منظره حافظیه رو گرفته از آقای شهردار می خواهیم هر چه سریعتر دستور جمع آوری اون کنکسها رو صادر کنن :pissedoff:

پاسخ

علیرضا اسدی

۴ فروردین ۱۳۹۴

از واحد زیباسازی ممنونیم
فقط کسی متوجه شد که امسال سال بز است یا ببعی؟

پاسخ

علیرضا

علیرضا

۴ فروردین ۱۳۹۴

امسال انزلی نوروزی تر از پارسال بود
شهرداری دیر شروع کرد واسه تزیین شهر اما خوب شروع کرد
همیشه فقط انتقاد نیست به جاش تشکر هم میکنیم.
انزلی لیاقت خیلی بیشتر از این ها رو داره.
آقا حامد سمیعی. حامد خان پورجمشدیان مچکریم

پاسخ

نعیم

نعیم

۴ فروردین ۱۳۹۴

من یه چیز واسم خیلی عجیبه. شاید یکی از کمترین جاهایی که مسافر گیر می کنه شهرداری انزلیه اما بیشترین جایی که واحد زیباسازی به ان توجه می کند محوطه شهرداریه. بهتر نیست به جای این همه هزینه کردن برای محوطه شهرداری به تزیین وزیباسازی بلوار و پارک پاستاران ودیگر فضاهای شهر بپردازید. نمی دانم چرا هروقت حرف زیباسازی شهر می شوداکثر موارد وهزینه ها در محوطه شهرداری و اطراف ان میشود در حالی که بازدید کنندگان از بلوار ودیگر فضاهای سبز شهر به مراتب بیشتر است. ضمن خسته نباشید به مسئولین زیبا سازی شهرداری از انها تقاضا دارم زیباسازی را در گذرگاههای شلوع وپر بازدید وهمچنین پارکها وفضای سبزی که بیشترین جلب توجه و بازدید توسط شهروندان ومسافران عزیز رادارند افزایش دهند واین طور نباشد که فقط مناظری را که در دید شهردار است را زیبا کنند!!! (بلوار ، میدان اصلی شهر، پارک بادی پاستاران ، پارک کتاب خانه، فضای سبز کار اموزی، پل قازیان ، خیبان اطبا، ، ساحل اطبا ، خیابان سی مترس، خیابان سپه ، و… که اگر به زیبا سازی این مکانها توجه ویژه صورت گیرد میتوان نشاط عمپمی مردم را به این شهر یخ زده برگرداند

پاسخ

حسن

۴ فروردین ۱۳۹۴

شهرداری انزلیه دیگه از این بیشتر ازش انتظار نمیره یک هفته از عید گذشته تازه جدول رنگ میکنه

پاسخ

حامد

۴ فروردین ۱۳۹۴

باز دستشون درد نکنه. ممنون

پاسخ

محمد صادق

۴ فروردین ۱۳۹۴

بعضی طرح ها واقعاً جلف بود!!!

پاسخ

۴ فروردین ۱۳۹۴

بسیار بسیار بسیار زیبا بود دستتون درد نکنه.

پاسخ