82272807-711025541

بر اثر برخورد شدید دو خودرو در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر، دو تن از سرنشینان این خودروها ، مصدوم و راهی بیمارستان شدند.معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرانزلی روز چهارشنبه درجریان امداد رسانی به حادثه دیدگان گفت: ساعت ۱۱و ۲۲دقیقه امروز گزارش برخورد دو خودرو به سازمان آتش نشانی اعلام و ماموران آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام و ساعت ۱۱و ۲۶دقیقه در محل حادثه حضور یافتند.
علیرضا جعفرزاد راد افزود: دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و آر- دی در کیلومتر هفت جاده انزلی به رضوانشهر به شدت با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه دوتن از هموطنان به دلیل آسیب دیدگی شدید به بیمارستان منتقل شدند.
وی خاطر نشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در دست بررسی است.
جعفرزاد راد یادآور شد: در این عملیات امداد، یک دستگاه خودروی آتش نشان و یک دستگاه خودروی امداد و واکنش سریع به همراه هفت تن از ماموران آتش نشانی به محل اعزام شدند.
بندرانزلی در ۴۰کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده و به دلیل گردشگر پذیر بودن این شهرستان، هرساله در ایام سفر مسافران بسیاری از سراسر کشور برای استفاده از مواهب طبیعی این شهرساحلی به آن سفر می کنند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رحیم

۲۸ مهر ۱۳۹۵

یکی از دلایل تصادفات بخصوص در آن منطقه که زیاد هم اتفاق افتاده بعلت پر ترافیکی جاده، و کم عرض بودن آن است.که این موضوع از کسی پنهان نیست، مدت مدیدیست که قراره جاده مذکور را بعلت ترانزیت بودن عریض نمایند،که این اتفاق مهم تاکنون نیافتاده است.

پاسخ