قرار است شرکت تجاری مشترکی بین باشگاه‌های لیگ برتری فوتبال تشکیل شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اولین جلسه هم اندیشی مدیرعاملان باشگاه‌های لیگ برتر ایران از ساعت ۹:۴۵ امروز (دوشنبه) به میزبانی باشگاه تراکتورسازی در سالن کنفرانس هتل پارس تبریز در حال برگزاری است.

هوشنگ نصیرزاده، رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان ، ملکیان مدیرعامل باشگاه پیکان،درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی ،  قویدل مالک باشگاه داماش گیلان، عسگر بان معاون باشگاه فولاد خوزستان، رفیعی مدیر استراتژیک باشگاه استقلال و شهبازی مدیرعامل باشگاه مس کرمان و مشاور مدیرعامل باشگاه سایپا در این جلسه حضور دارند و بحث‌هایی را مطرح کردند.

عصر امروز و بعد از پایان جلسه بیانیه‌ای صادر خواهد شد.

اولین مصوبه این جلسه، تشکیل و معرفی کمیته‌ای متشکل از اعضای شرکت کننده در جلسه هم اندیشی امروز در تبریز به عنوان تیم مذاکره کننده با فدراسیون و سایر مراجع به منظور طرح موضوعات و مشکلات باشگاه‌ها بود.

همچنین مقرر شد که یک شرکت تجاری مشترک بین باشگاه‌های لیگ برتر با هیات موسس چهار نفره ایجاد شود تا نسبت به انجام امور اقتصادی و درآمدزایی و تجاری سازی باشگاه‌ها اقدام کرده و مراحل قانونی آن شرکت را به ثبت رسانند.

هیات موسس بدین شرح تشکیل شد:

قوی دل مالک باشگاه داماش گیلان، درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی، زینی زاده قائم مقام باشگاه تراکتورسازی تبریز و معاون ستادی باشگاه مس کرمان .

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *