به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عضو شورای شهر انزلی گفت: امیدواریم ملوان به مانند شهر انزلی قائم به شخص اداره نشود که ادامه این روند قطعا مورد تایید مردم نیست.
اعضای منتخب شورای شهر به همراه فرماندار شهرستان در جلسه ای با مدیرعامل منطقه آزاد انزلی دیدار و گفت وگو کردند.

خبرنگار ایلنا با شعبان جعفری عضو فعلی شورای چهارم و منتخب شورای پنجم شهر انزلی گفتگو کرده تا از جزئیات این نشست و شرایط ملوان باخبر شود.

شعبان جعفری درباره شرایط موجود در انزلی گفت: متاسفانه شهر ما سال‌هاست که بنابر خواست یک جریان سیاسی اداره می‌شود و نظریات کارشناسان مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد. در شورای چهارم متاسفانه صدای اعتراض ما به این روال ناصواب به جایی نمی‌رسید و آقایان حتی به ما به عنوان نمایندگان حداقل بخشی از مردم پاسخگو نبودند. خوشبختانه مردم فهیم بندرانزلی با حضور قدرتمند و هوشمندانه خود درانتخابات ۲۹ اردیبهشت نشان دادند خواهان اصلاح امور در جهت مشارکت هر چه بیشتر همه افراد و جریان‌های توانمند شهر هستند.

وی در رابطه با وضعیت باشگاه ملوان که یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم انزلی به شمار می رود، یادآور شد: متاسفانه وضعیت ملوان هم که یکی از هنجارهای اجتماعی تاثیرگذار بر روحیات مردم منطقه است به مانند اوضاع شهر رو به سامان نیست، اما با خبر خوش ورود منطقه آزاد انزلی برای حمایت از تیم ریشه دار شهرمان، منتخبان شورای پنجم وظیفه خود دانستیم به شکل حضوری از تلاش ها و زحمات جناب آقای مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی تشکر کنیم.

عضو شورای شهر انزلی مسرور را یک هوادار دلسوز ملوان دانست و افزود: در دیدار با مدیرعامل منطقه آزاد انزلی متوجه شدیم بر خلاف تصور ما طی سال‌هایی که این تیم به مردم هبه شده درخواست جلسه ای از جانب هیات مدیره باشگاه ملوان به مسئولان منطقه آزاد انزلی برای حمایت از تیم ملوان ارائه نشده که با آنچه از مصاحبه‌های دوستان در مورد وعده واگذاری بخشی‌از سهام باشگاه به منطقه آزاد انزلی به خاطر داشتیم، تفاوت دارد.

جعفری خاطرنشان کرد: ما در این جلسه به عنوان نمایندگان مردم بندرانزلی که صاحبان اصلی ملوان هستند از دکتر مسرور دعوت کردیم عضو هیات مدیره باشگاه ملوان شوند تا از توانایی‌های مدیریتی ایشان استفاده کنیم و امیدواریم ملوان به مانند شهر انزلی قائم به شخص اداره نشود که ادامه این روند قطعا مورد تایید مردم نیست و خواست آنها استفاده از پتانسیل‌های منطقه آزاد انزلی است. تمامی اعضای شورای منتخب ضمن اعتقاد راسخ به لزوم ایجاد شفافیت در تصمیم گیری های باشگاه ملوان، خواستار استفاده از همه پتانسیل ها اعم از منابع انسانی و منابع اقتصادی موجود در شهر و منطقه به دور از خودرایی و لجاجت ها برای اعتلای نام ملوان هستند.

وی در پایان افزود: در وعده‌های انتخاباتی خود از ملوان نردبان نساختیم اما وظیفه خود می‌دانیم برای بازگشت ملوان به سطح اول فوتبال و ایجاد زیرساخت برای این باشگاه مردمی تلاش کنیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

۳۱ خرداد ۱۳۹۶

آقاشماروبه اون خدت اول اونکسیکه باعث نابودی تیم پرافتخاربانوان ملوان شدوبعدازاون هم نقشه نابودی ملوان رو میکشید نتنها از ملوان که ازاین شهراخراجش کنید

پاسخ