81515352-6291078

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری انزلی از تشدید نظارت بر فعالیت صنوف این شهر گردشگری از ابتدای اسفند امسال تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده به منظور تامین آرامش بازار ایام عید نوروز خبر داد .

 

غلامرضا رحیمی گفت : این اقدامات شامل نظارت بر فعالیت صنوف مختلف به لحاظ رعایت نرخ ، مسائل بهداشتی ، نحوه عرضه کالا و خدمات و غیره است .

 

وی خاطرنشان کرد : گروهی متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت ، دامپزشکی ، صنعت و معدن و اصناف به طور روزانه بازدید از اصناف شهرستان را به عهده دارند .

 

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری انزلی همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری نمایشگاه عرضه کالا از ۱۶ تا ۲۵ اسفند خبر داد .

 

وی یادآور شد : برنامه ریزی های لازم برای عرضه میوه شب عید با نرخ مصوب دولتی توسط سازمان تعاون روستایی صورت گرفته است .

 

رحیمی افزود : حداقل سه نقطه یکی در محل انبار اداره قند و شکر سابق ، دیگری در محل اداره تعاون روستایی و یکی هم در محدوده غازیان برای عرضه میوه با نرخ دولتی در نظر گرفته شده است .

 

معاون عمرانی برنامه ریزی فرمانداری انزلی در خاتمه یادآور شد : دیماه امسال ۱۰۶ پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارائه شد و متخلفان برای عدم درج قیمت گرانفروشی و قاچاق کالا بالغ بر ۸۶۵ میلیون ریال جریمه شدند.

 

شهرستان بندرانزلی با بهره مندی از طبیعت زیبای دریا و تالاب و فضاهای اقامتی از مراکز مهم جذب گردشگر در شمال کشور محسوب می شود.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *