Varedate-mashine-rah-sazi-1393.09.15

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ۴۷ دستگاه ماشین آلات سنگین راه سازی با بهره گیری از تسهیلات منطقه آزاد انزلی  وارد محدوده گمرکی این منطقه شد.

از مجموع ۴۷ دستگاه ماشین آلات سنگین وارد شده؛ ۱۰ دستگاه لودر، ۱۷ دستگاه بیل مکانیکی و ۲۰ دستگاه انواع جرثقیل با تناژ بالا بوده که جهت بهره برداری در ساخت سد شفارود واقع در محدوده شهرستان رضوانشهر استان گیلان  وارد منطقه آزاد انزلی شده است.

این تعداد ماشین آلات راه سازی به منظور نوسازی تجهیزات مورد استفاده و تسریع در روند تکمیل پروژه مزبور از سوی بخش خصوصی و شرکت آب منطقه ای استان گیلان از طریق منطقه آزاد انزلی وارد سرزمین اصلی می شود.

پیش از این هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی معافیت عوارض برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و عمومی را تصویب و این سازمان از همه دستگاه‌های عمرانی، خدماتی استان گیلان به منظور بهره‌گیری از معافیت اعمال شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی برای به روز رسانی ماشین آلات سنگین، راهداری و راهسازی و ناوگان عمومی دعوت کرده بود.

گفتنی است با اجرای مصوبه مذکور و رویکرد مدیرعامل سازمان مبنی بر لزوم نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان، با اعمال معافیت برای ماشین‌ آلات سنگین شاهد ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم استان گیلان در حوزه های عمرانی، امداد و نجات و حمل و نقل عمومی خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مازیار سورنا

۱۵ آذر ۱۳۹۳

یعنی از کجا وارد شده؟
میشه توضیح بدید از چه راهی وارد منطقه آزاد شده؟

پاسخ

مهدی پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰:

از دبی

majid

majid

۱۵ آذر ۱۳۹۳

یعنی گیلان میتونه از این فرصت برای بهشت شدن استفاده کنه.برای مثال یه بیل مکانیکی ۴۰۰ میلیونی رو با نصفش یعنی ۲۰۰میلیون وارد شفارود کنن.یعنی هزینه ماشین آلات و تاسیسات پروژه نصف میشه.البته مسرور داره زرنگ بازی در میاره.چند سال پیش برای موج شکن انزلی این کار رو کردن.کلی شرط و شروط سند و وثیقه گذاشتن.با شرط اینکه از محدوده بندر خارج نشه.که درستش هم همینه.ولی تو گیلان داره کل محدوده تردد خودرو ها شامل ابن امکان میشه که خیلی به نفع استانه.برای کمربندی انزلی هم باید این امکانات رو برای پیمانکار به وجود بیارن.

پاسخ

leila

۱۵ آذر ۱۳۹۳

این خیلی عالیه شهرداری میتونه بهترین استفاده رو از این موضوع ببره به قول آقا مجید فرصتیه واسه بهشت شدن شهربندری زیبای انزلی :rose: :rose: :heart: :heart:

پاسخ