به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب تیم فوتبال جوانان ملوان که جواز حضور در مرحله پایانی لیگ دسته یک کشور را کسب کرده است عصر امروز چهارشنبه مقابل میزبان این مرحله از رقابتها یعنی صبای قم به تساوی یک بر یک رضایت داد.

تک گل ملوان در این دیدار را جوان خوش آتیه این تیم فربد بلوکباشی در دقیقه ۵۴ به ثمر رساند و جواب گل دقیقه ۳۹ تیم قمی را داد.

جوانان ملوان فردا پنجشنبه به مصاف جوانان پارس جنوبی جم می روند و از آنجایی که تیم پارس جنوبی جم دیدار امروز خود مقابل استقلال اهواز را با شکست پشت سر گذاشته است در دیدار فردا پیش بینی می شود یک بازی انتحاری از خود به نمایش بگذارند و ملوانان نیز می توانند با پیروزی در این دیدار امیدهای خود برای صعود را بالا ببرند.

لازم به ذکر است پس از تساوی تیم های صبای قم و ملوان بندرانزلی تیم میزبان در ضربات پنالتی ملوان را شکست داد و در صورتی که در روز پایانی شرایط این دو تیم یکسان باشد این تیم صبا است که بالاتر از ملوان قرار می گیرد.

تیم جوانان ملوان روز شنبه در آخرین دیدار خود به مصاف استقلال اهواز می رود تا چهره دو تیم صعود کننده به لیگ برتر جوانان کشور مشخص شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *