82006392-70599021[1]

 

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی از واریز بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان توسط باشگاه و تعطیلی سه روزه تمرینات این تیم خبر داد.
مسعود رضائیان غروب پنجشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی با توجه به نزدیکی سال جدید، بخشی از مبلغ قراردادهای بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم بزرگسالان ملوان را پرداخت کردند.
وی افزود: با توجه به اینکه یک ماه قبل نیز بخش قابل توجهی از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرداخت شده بود، این مبلغ به جهت افزایش روحیه و به نوعی عیدی تلقی می شود.
رضائیان با تاکید براینکه باشگاه ملوان همچنان بدون در اختیار داشتن اسپانسر مشخص، به فعالیت خود ادامه می دهد، تصریح کرد: منابع مالی این باشگاه همچنان توسط هیات مدیره تامین می شود.
وی خاطرنشان کرد : ملوان بندرانزلی فردا(جمعه) در دیداری تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم امید باشگاه ملوان رفته و بازیکنان پس از این بازی، به تعطیلات نوروزی سه روزه می روند.
وی تاکید کرد: با تصمیم سرمربی ملوان و به دلیل نیاز به تمرینات فشرده برای دو دیدار حساس این تیم مقابل سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران ، ملوانان درسال جدید کمترین تعطیلات را به نسبت بازیکنان سایر تیم های لیگ برتری خواهند داشت.
رضائیان یادآور شد: هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی برای پیروزی در بازی های آینده این تیم در مقابل حریفانش نیز پاداش ویژه ای تعیین کرده است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی پس از تعطیلی سه هفته ای لیگ برتر، دوازدهم فروردین دراصفهان به مصاف فولاد مبارکه سپاهان می رود .
ملوان با کسب ۲۲امتیاز از ۲۳بازی در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

 

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *