index13

 

ویژه برنامه تلویزیونی جشنواره نوروزی منطقه آزاد انزلی”ترنم بهار”با استقبال ببیندگان عنوان پرمخاطب ترین برنامه شبکه باران در نوروز امسال را به خود اختصاص داد .
این برنامه از مصوبات و طرح های کمیته تبلیغاتی-اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد انزلی بود که با همکاری مشترک این سازمان و شبکه باران در نوروز امسال تولید شد و پخش زنده آن از اول فروردین ماه به مدت ۱۲۰ دقیقه آغاز شد که تکرار آن ظهر روز بعد در شبکه باران و سه بار پخش گلچین آن در شبکه جام جم ادامه می یافت .
بنا براین گزارش حسن ختام برنامه تلویزیونی” ترنم بهار “حضور مهندس رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در چهاردهم فروردین ماه در استودیو این برنامه پرمخاطب تلویزیونی بود که طرح های توسعه ای و برنامه های زیرساختی ، عمرانی و گردشگری این سازمان را در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ،بهبود فضای کسب و کار و توسعه تعاملات با کشورهای حاشیه خزر را برای بینندگان تشریح کرد.
از دیگر بخش های برنامه تلویزیونی منطقه آزاد انزلی که در طول تعطیلات نوروزی از شبکه باران پخش می شد، می توان به معرفی و اجرای نمایش های آئینی استان گیلان، نمایش زنده موسیقی فولکلور گیلانی و ایرانی، نقل داستانهای قدیمی گیلان زمین از سوی استاد رسول حقدوست بهمراه پخش جشن های جشنواره نوروزی این منطقه که در شبهای نوروز ۹۵ در سالن مجتمع ستاره شمال برگزار می شد، اشاره نمود.
حضور مهمانانی از هنرمندان تئاتر، تلویزیون ، سینما و اهالی موسیقی مطرح کشور از دیگر بخش های این برنامه بود که در کنار پخش گزارش های خبری از اقدامات، امکانات و تسهیلات گردشگری-رفاهی ارائه شده از سوی ستاد خدمات سفر سازمان منطقه آزاد انزلی ، جشنواره های نوروزی ، جشنواره اقوام و نمایشگاه صنایع دستی،غذاهای محلی وسوغات این منطقه “نوروزبازار” ، جاذبه های فرهنگی-گردشگری منطقه و استان گیلان زینت بخش برنامه تلویزیونی “ترنم بهار” بود.
برگزاری بخش نهایی مسابقه انتخاب صدای برتر که از دو سال پیش با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از علاقمندان در شبکه باران آغاز شده بوده، با حضور ۳۲ منتخب نهایی از مهمترین بخش های برنامه تلویزیونی ترنم بهار منطقه آزاد انزلی بود که به صورت زنده در سالن آمفی تئاتر مجتع ستاره شمال اجراء می گردید و آخرین قسمت آن با اجرای زنده سه منتخب نهایی در استودیو برنامه برگزار شد.
درخصوص برنامه ترنم بهار می توان اضافه کرد که در این برنامه تلویزیونی به منظور آشنایی مردم استان از توانمندیها و ظرفیتهای منطقه آزاد انزلی طرح ها زیرساختی ،پروژه های عمرانی و فعالسازی پروژه های صنعتی و تجاری این منطقه به صورت گزارشهای ترکیبی و مسابقه پیامکی با موضوعات مرتبط با ویژگیها و مزیت های این منطقه برای بینندگان مطرح می شد که با استقبال مخاطبین همراه بود.
گفتنی است این برنامه با تهیه کنندگی علی حلوی کارگردان با سابقه صدا و سیما و اجرای بهروز تشکر مجری مطرح گیلانی شبکه های سراسری ، فعالیت بیش از پنجاه نفر از عوامل صدا و سیما و با همکاری مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل سازمان وستاد خدمات سفر منطقه آزاد انزلی تولید و پخش شد.

 

 مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *