photo_2016-03-10_20-16-37[1]به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در چهارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر در تبریز میهمان تراکتور سازی این شهر بود که در پایان با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب میزبان خود شد.
ملوان با این شکست و با توجه به شکست دو تیم دیگر پایین جدولی با همان ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول باقی ماند و فاصله دو امتیازی خود را با تیم سیاه جامگان حفظ کرد.
ملوان در بازی ماقبل پایانی فصل نوزدهم اردیبهشت(یکشنبه) در انزلی میزبان تیم صبای قم خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

پایان شب سیه سپید است ****** آخرین شعاراین فصل ملوانی ها *****قوی خزری خواهد ماند وخود را برای قهرمانی فصل آینده آماده خواهد نمود *******
دو فصل بر درد وپر عذاب و همچنین غم از دست دادن اولادی عزیز که بخاطر بقائ وحفظ ملوان وعشق هواداران این فصل هم به ملوان امده بود .
ملوانی که در این فصل بخاطر او لباس مشکی بر تن نمود.وساهپوش شد.
ملوان اولادی.

ملوان اولادی در لیگ برتر باقی خواهد .
ملوانی با بازیکنان صادق وبازیکنانی بی ریا .
ملوانی که هواداران اش عاشق بازیکنان .وبازیکنانش عاشق هواداران انش هستند
ملوانی که بومی وغیر بومی را نمی توان تشخیص داد .وبه اندازه توان ونیرو شان برای این ملوان مبارزه می نمایند . ویکایک شان تا پای مصدومیت پیش می روند .
مثل زارع – ماهینی –پژمان – حسینی ویا جلال وابشک ووووو
ملوانی که بازیکنانش باشگاه شان را خانه خود می دانند وهر کدامشان هر وقت احساس می کنند که ملوان به آنها نیاز دارد باید به خانه شان باز گردند .با عشق دوباره باز می گردنند . مثل اولادی ها ودقاقله ها ومسلمانها.مازیارها وجلال ها قایقران ها وووو..
ملوانی که هر فصل با پشت سرگذاشتن مشکلات تازه و با عشق وتلاش جوانهای جدید سرباز وجوانهای پایه ملوان تلاش می نمایند با جان ودل .نام باشگاه شان را نیم قرن حفظ نمایند .تا نام شان در دفتر خاطرات ملوان ثبت وباقی بماند.
ووووو…….
آری این ملوان . ملوان عشق است .

ملوان خاطرات.
ملوان خاطرات بومیان وغیر بومیان.
ملوان اولادی وقایقران ها باقی خواهد ماند .تا به جوان آینده سپرده شود .جوانان سرباز ویا جوانان پایه ملوان..
تا نام مقدس ملوان و ارزش نام کسانی را که برای حفظ نام ملوان تا به امروز تلاش و جانفشانی نمودن در دلهای وزبانها ماندگار گردد .

پاسخ