نشست مطبوعاتی آقای محمود رمضانی با حضور خبرنگاران در هیئت فوتبال انزلی برگزار شد و در این مطلب قصد داریم با توجه به شنیدن نظرات رئیس هیئت فوتبال انزلی و همچنین مدیریت باشگاه ملوان، به تحلیل اختلاف نظرها بپردازیم.

لازم به ذکر است همواره سعی کرده ایم مطالبی که در مورد باشگاه ملوان و فوتبال انزلی منتشر می کنیم در مسیر ارتقاء سطح فوتبال شهرمان باشد و آرشیو انزلی کلاب گواه این مطلب است.

برای خواندن جزئیات این اختلاف نظر به سایت هواداران باشگاه ملوان (ملوان کلاب) مراجعه کنید. اینجا کلیک کنید.

اما اگر بخواهیم به اصل موضوع بپردازیم باید این سوال را از خود بپرسیم که این اختلاف نظرها چه نتیجه ای در بر دارد؟ و از این موضوع چه کسانی متضرر می شوند؟ سوالی که از آقای محمود رمضانی هم پرسیدیم و ایشان در جواب گفتند: بدون شک فوتبال این شهر متضرر خواهد شد و ما در تلاش هستیم تا مشکلات را حل نمائیم.

ایشان همچنین عنوان کردند: ما رابطه خوبی با مدیریت باشگاه و شخص آقای درودگر داریم و این تنها یک اختلاف نظر است که تلاش می کنیم تا ختم به خیر شود، متاسفانه بعضی از رسانه ها برای جذابیت خبرشان صحبتهای آقای درودگر را طوری منتشر کرده اند که گویا هیئت فوتبال انزلی هیچ تلاشی نکرده است، اما ما باید با توجه به داشته هایمان فعالیت کنیم و در این مدت با دست خالی همه تلاشمان را کرده ایم.

رئیس هیئت فوتبال انزلی در ادامه گفت: ورود بخش خصوصی اتفاق خوبی برای فوتبال شهرستان بوده است، تیم ملوان  نیز در شرایط خوبی قرار دارد و ما قصد حاشیه سازی و دامن زدن به اختلاف را نداریم، اما لازم دانستیم برای شفاف سازی این توضیحات را عنوان کنیم، و هر کاری که از دستمان بر آید برای حل مشکلات انجام خواهیم داد.

چندی پیش نیز گفتگویی با آقای صادق درودگر داشتیم که ایشان اظهار داشتند: ما در نظر داریم سطح استادیوم انزلی را به سطح A آسیا ارتقاء دهیم و مذاکراتی برای مسقف کردن استادیوم با شرکت زیمنس آلمان داشته ایم، آقای رمضانی نیز در مورد این اظهار نظر گفتند: اگر قانون به ما اجازه دهد ما هیچ مخالفتی با این موضوع نداریم و همکاریهای لازم را انجام خواهیم داد.

متاسفانه دیده شده است بعضی از رسانه های شهر خودمان نیز اخبار را طوری منتشر می کنند که مخاطب گمان می کند که اختلافات بین هیئت فوتبال و باشگاه ملوان در حال تشدید است، اما رئیس هیئت فوتبال انزلی در نشست خبری بارها و بارها عنوان کردند که هدف از این نشست از بین بردن اختلاف نظرها و شفاف سازی می باشد.

شهر انزلی در سالهای اخیر بارها هدف تیر زهر دار رسانه های زرد قرار گرفته است، و به دفعات شاهد مطالبی بوده ایم که به وضوح شهر انزلی، مردم انزلی و بازیکنان این شهر را به ناحق زیر سوال برده است، از این رو از رسانه های شهرمان انتظار می رود سعی در از بین بردن حاشیه و ایجاد فضای آرام در فوتبال را داشته باشند.

در پایان خدمت مدیریت محترم باشگاه و همچنین رئیس هیئت فوتبال انزلی عرض می کنیم: انزلی کلاب تریبون همه اهالی بندر انزلی است و بدون شک مردم این شهر خواهان ملوانی قدرتمند هستند تا باز هم شاهد افتخار آفرینی دلاور مردان شهرشان باشند، حرف مردم و هدف مردم پایدار ماندن مکتب ملوان و موفقیت این تیم است، پس آگاه باشید وظیفه سنگینی بر دوش شماست و انتظار می رود با تعامل بیشتر و مدیریت بر امور مشکلات را حل نمائید.

رضا نویدی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *