246804

با هماهنگی سازمان بنادر و دریانوردی نهایت تلاش برای اجرایی شدن این پروژه به عمل خواهد آمد، چون این خدمات می تواند برای بندر بسیار مفید واقع شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان طی نشستی با مدیر کل هواشناسی استان گیلان در خصوص احداث سکو در عمق ۲۰ متری دریا در بندر انزلی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

نعیمی اظهار داشت: به منظور استقرار تجهیزات پیشرفته هواشناسی با هدف ارایه گزارش هواشناسی دریایی که این نوع خدمات هواشناسی برای اولین بار در بنادر کشور قرار است در بندر انزلی دایر و شروع به کار نماید با اداره کل هواشناسی استان گیلان به توافقاتی دست یافته شد.

وی افزود: با هماهنگی سازمان بنادر و دریانوردی نهایت تلاش برای اجرایی شدن این پروژه به عمل خواهد آمد، چون این خدمات می تواند برای بندر بسیار مفید واقع شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان عنوان کرد: در این جلسه مقرر گردید به منظور ارائه خدمات هواشناسی به شناورهای متردد به بنادر استان، اداره کل هواشناسی نسبت استقرار کارشناس هواشناسی در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همکاری نماید.

وی خاطر نشان کرد: در این نشست همچنین تصمیم گرفته شد: اداره کل هواشناسی در خصوص گزارش هواشناسی با استفاده از نرم افزارهای مربوطه لحظه به لحظه و به صورت زنده با این اداره کل همکاری نماید.
منبع: ایلنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۹ بهمن ۱۳۹۳

با سلام و عرض ارادت حضور برادر بزرگوار جناب مهندس نعیمی عزیز.تشکر بابت زحماتشان در بنادر و کشتیرانی.شنیده ام از برادران مازنی ما هستید ولی با دیدن مصاحبه شما در تلویزیون گیلان پی بردم که از خیلی از ما ها انزلیچی تر هستید.البته تجهیز همه جانبه بخشهای مختلف بندر مسلما مهم است و ضرورت دارد . زیرا سبب تسهیل حمل و نقل دریایی و تخلیه و بارگیری و ترخیص و غیره و مهمتر از همه ایمنی بیشتر میشود .نهایتا باعث راحتی و آسایش تجار و بازرگانان محترم خواهد شد و موجب تقدیر و تشکر است.ضمن آرزوی موفقیت برای شما تقاضا دارم پاسخ نامه شهردار محترم انزلی در خصوص رسیدگی و زیباسازی موج شکنهای جدید را نیز عنایت فرمایند و با شهرداری در زمینه سر و سامان دادن به آنجا همکاری کنید.تا شهروندان عادی انزلی نیز از الطاف و خدمات حضرتعالی بهره مند گردند و بتوانند بخشی از زیباییهای شهرشان را نظاره گر باشند و با افتخار به میهمانان و گردشگران نشان بدهند.شاید فرصتی دست بدهد و بلیطشان برنده شود گهگاهی باتفاق خانواده ساعتی وقت خود را با تماشای دریای زیبای کاسپین و تنفس هوای پاک در خنکای نسیم روحنواز ساحلی بگذرانند.حال که خداوند بزرگ این نعمت و زیبایی محیط زندگی را به مردم عطا کرده شایسته است گامهای شما هم بعنوان مسئول در راستای خواسته خداوند باریتعالی باشد و کمک کنید تا مردم بتوانند از این نعمات به نحو احسن استفاده کنند.مسلما قدردان شما و شهرداری انزلی و شکرگزار خداوند خواهند بود.

پاسخ