به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تعدادی از ناجیان غریق سواحل بندرانزلی با تجمع مقابل هیئت نجات غریق شهرستان خواستار دریافت حقوق معوقه خود شدند.

با توجه به اینکه همه ساله ناجیان غریق از اواسط خرداد ماه در سواحل مشغول به خدمت رسانی می شوند در سال جاری تا کنون هیچ یک از ناجیان حاضر به آغاز کار خود نشده اند.

این افراد ابتدا مقابل هیئت نجات غریق شهرستان تجمع نمودند و سپس به سمت هیئت نجات غریق و غواصی استان گیلان رفتند که با وساطت  ناخدا سیروس صداقت کیش سرپرست هیات  نجات غریق استان و حمیدرضا قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان این تجمع پایان یافت.

گفتنی است بندرانزلی ۱۶۰ ناجی غریق دارد که سال گذشته از ۱۲ خرداد لغایت ۱۵ مهر ماه در نقاط مختلف ساحلی حضور داشته و تنها نیمی از مطالبات خود را دریافت کرده اند.

با توجه به شنیده ها این ناجیان در صورتی که مطالبات عقب افتاده خود را به صورت کامل دریافت ننمایند، امسال در سواحل حاضر نخواهند شد که با توجه به سواحل بندرانزلی و گردشگرپذیری این شهر عدم حضور ناجیان در نقاط پرخطر ساحلی، می تواند آمار نگران کننده ای از تعداد غریق را برای این شهرستان در تابستان جاری به جای بگذارد.

photo_2016-06-09_01-15-13 photo_2016-06-09_01-15-16 photo_2016-06-09_01-15-05 1  4 6 DSCN0425 5

6

DSCN0429

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۰ خرداد ۱۳۹۵

نمی دانم وقتی که به هر دلیلی نمی توانیم تشکیلاتی را تاسیس و از آن در جهت رفاه جامعه به نحو احسن استفاده کنیم چرا اصرار داریم ادای کشورهای متمول و پیشرفته را دربیاوریم.چند سال است که شاهد پرداخت نشدن بموقع دستمزد ناجیان غریق هستیم متاسفانه هرسال قولهایی داده اند اما فقط قول بیهوده. انصافا به محل و در و دیوار هیئت نجات غریق و غواصی گیلان نگاه کنید فقر و فلاکت کاملا مشهود است.آیا بهتر نیست کلا این بساط را جمع کنند و اطراف طرحهای سالمسازی را طوری محصور کنند که مثل یک حمام عمومی امن و بی خطر شود؟ دیگر نیازی به پرداخت وجهی به ناجیان غریق و هزینه ها دیگر نیز نخواهد بود. خارج از طرح هم هرکس غرق شد به درک.

پاسخ

محمد صادق

۲۰ خرداد ۱۳۹۵

اعتصاب کنن امسال نرن سر کار!!
خود مسئولین اگه دو ماه حقوق نگیرن صداشون در میاد، چه برسه به اینکه یکسال معطل دوزار پول بمونی آخرشم نصفشو بدن بهت!!

پاسخ

امید.ب

۲۰ خرداد ۱۳۹۵

حضرت علی میگن حقوق کارگر رو قبل از اینکه عرق پیشنایش خشک بشه بهش پرداخت کنید. خدا رو خوش میاد این بندگان خدا تو گرمای تابستون و فضای شرجی کنار ساحل زیر آفتاب کار کنن بعد تا الان پولشون رو نگرفته باشن؟ من هروقت انزلی میام و میرم ساحل این بندگان خدا رو اینجوری میبنم دلم میسوزه که اینهمه تلاش کنن و همون حقوق ناچیز همه نصفه دریافت کنن. خدا بهشون صبر بده و به مسئولین پول تا زودتر مشکلات حل بشه

پاسخ

محمد حسن

۲۰ خرداد ۱۳۹۵

خوب کاری کردن. امیدوارم تا پولشون رو نگرفتن نرن سر کار.
کیلو کیلو تو این شهر دارن میخورن و میبرن هیچی نیست. همین بازیکنهای ملوان دارن میلیونی میگیرن واسه هیچی! بعد اداره ورزش و بقیه نهادها فقط ندارن پول اینا رو بدن؟

پاسخ

سینا

۲۰ خرداد ۱۳۹۵

****

انزلی کلاب: دوست عزیز لطفا نظرات و انتقادات خودتون رو مودبانه تر و در چهارچوب اخلاق بیان کنید تا ما بتونیم نظرتون رو انتشار بدیم و اعتراضتون به گوش مسئولین برسه!

پاسخ