82321800-711998311
با فرارسیدن پنجم آذرماه و روز بسیج مستضعفان، تجمع بزرگ بسیجیان مدافع حرم بندرانزلی درمصلی این شهرستان برگزار شد.
معاون هماهنگ کننده دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح جمعه دراین مراسم با اشاره به نامگذاری هفتگی ایام هفته بسیج به نام روز بسیج انقلابی گری و اقتدارجهانی اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ازابتدای پیروزی تاکنون همواره دربرابر همه خواسته های نامشروع ابرقدرتهای غرب ایستادگی کرده است.
سرتیپ دوم پاسدار اصغرشکراللهی با بیان اینکه براساس آیات قرآن نبرد حق و باطل تمام نشدنی است افزود:درصورت رها کردن دشمنان ، آنان ما را رها نکرده و باطل همواره درتلاش برای ایستادگی و مقابله دربرابر حق است.
وی یادآور شد: غربی ها و درراس آنها آمریکا از سال ۲۰۰۱ درتلاش برای اجرای نقشه شوم ایجاد یک خاورمیانه جدید تحت عنوان غرب آسیا با طراحی نقشه حساب شده هستند و برهمین اساس نیز جنگهای پنجگانه را درکشورهای افغانستان، عراق، سوریه، یمن و لبنان، درجهت به زانو درآوردن خیزش اسلامی درمنطقه خاورمیانه به راه انداخته اند.
سردار شکراللهی با اشاره به ایجاد گروهک های تکفیری و تروریستی داعش، القاعده وامثال آن توسط دشمنان اسلام گفت:دشمنان با ایجاد جنگهای نیابتی خودشان به صورت مستقیم به جنگ وارد نشده و گروهک های تروریستی را برای رسیدن به اهداف شوم خود جهت به زانو درآوردن تمامی کشورهای اسلامی غرب آسیا، طراحی و وارد میدان کرده اند.
سردار شکراللهی موفقیت درجنگ سخت و فیزیکی و موفقیت دولت درعرصه های اقتصادی و جهاد سازندگی را به برکت وجود بسیجیان دانست و خاطرنشان کرد:امروز نیز بسیجیان باید به مانند گذشته درهمه عرصه های اقتصادی، فرهنگی و غیره که از سوی سازمان بسیج مستضعفان تعریف شده، به دولت کمک کنند.
وی یادآور شد: وظیفه بسیجیان، نقش آفرینی در برابر نقشه های شوم دشمنان و دفاع از آرمان های انقلاب و حرمین شریفین است .
سردار شکراللهی تصریح کرد: بسیجیان جان برکف همواره با نثار خون خود نشان دادند درهمه عرصه های دفاع از انقلاب و حرمین شریفین حضوری فعال دارند.
دراین مراسم از چند تن از بسیجیان نمونه و همچنین خانواده های شهدای مدافع حرم شهرستان انزلی تجلیل شد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *