Banovan1

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، مقارن با ایّام ولادت حضرت فاطمه زهراء(س)،گرامیداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان شاغل در این منطقه تجلیل به عمل آمد.

مدیر فرهنگی آموزشی منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه فعالیت زنان شاغل ایرانی را باید حرکتی جهادی ارزیابی نمود، اضافه کرد: بانوان شاغل مسئولیت چند برابری دارند که علاوه بر مسئولیت های خانه داری و تربیت فرزندان، مسئولیت های اجتماعی، اداری نیز به مجموعه تعهدات آنها اضافه می شود و این تعدد حوزه های فعالیت بهمراه تجمیع ایفای نقش الهی خود در خانواده و اجتماع اقدامی جهادی است.

وی دارا بودن الگویی چون بانوی دوعالم به عنوان نمونه ای برای رسیدن به کمالات انسانی و اجتماعی را لطفی الهی برای بانوان ایرانی اعلام و افزود: یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی فراهم ساختن شرایط اجتماعی-فرهنگی حضور بانوان در عرصه های اجتماعی است که از دوران مبارزات انقلاب اسلامی گرفته تا جنگ تحمیلی، سازندگی و دهه پیشرفت ایران اسلامی نقش بسزایی ایفا نموده اند.

مولودی خوانی، اهداء جوایز و لوح تقدیر به بانوان مشغول به کار در منطقه آزاد انزلی از دیگر بخش های برنامه تجلیل از بانوان منطقه بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *