تاکسیرانی بندر انزلی به منظور کمک به افزایش درآمد رانندگان تاکسی طرح تبلیغات سقفی بر روی تاکسی ها را آغاز کرد .

مدیر عامل تاکسیرانی بندر انزلی روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : این کار با هدف کمک به درآمد رانندگان اجرا شده و درآمد حاصله در سه بخش به راننده ، سازمان تاکسیرانی و پیمانکار اجرای طرح اختصاص می یابد .

ˈ مهدی خلیلی ˈ اظهار کرد : هم اکنون ۶۷۳ تاکسی در سطح شهر انزلی فعال هستند که به طور تقریبی روزانه به حدود ۱۰ هزار مسافر خدمات رسانی می کنند .

به گفته وی این طرح از روز ۲۲ اسفند بطور آزمایشی بر روی سقف تعداد ۱۰ دستگاه تاکسی اجرا شده که تا پایان فروردین ماه تعداد این تابلو ها به ۵۰ دستگاه می رسد .

وی در ادامه از ˈ فرخ محمدی نژاد ˈ راننده تاکسی نمونه و امانت دار انزلی که مبلغی بالغ بر ۱۵ میلیون ریال پول نقد و یک گوشی پیشرفته موبایل جا مانده در تاکسی را به صاحبش برگرداند و رانندگان دیگری که به این امر خداپسندانه انسانی مبادرت می کنند قدردانی کرد .

مدیر عامل تاکسیرانی بندر انزلی با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز از رانندگان خواست تا آداب تاکسیرانی را بر طبق دوره های برگزار شده آموزشی رعایت کنند .

شهر انزلی در کرانه جنوبی دریای خزر حدود ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد که در ایام گردشگر پذیر سال چند برابر می شود .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۴ اسفند ۱۳۹۱

دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه ، اما این کجا و ان کجا؟؟!!
تو نیویورک هم چنین کاری میکنن ههههههههههه :-D :disdain:

پاسخ

erfan

۲۴ اسفند ۱۳۹۱

طرح خیلی جالبیه و منبع درامدی بیشتر برای رانندگان من همیشه تو این فکر هستم که با این کرایه های کم و پول بنزین و خرج خانه چطور این راننده تاکسی ها زندگی خودرا میچرخانن.
و از آقای فرخ محمدی نژاد هم بخاطر این کار انسان دوستانه تشکر میکنم .

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۴ اسفند ۱۳۹۱

آره عرفان جان طرح خوبیه انشاا… با طراحی و استفاده از تبلیغات جالب به زیبا سازی شهر هم کمک کنن.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۴ اسفند ۱۳۹۱

فکر خوبیه.امروزه باید سعی نمود تا پتانسیلهای بالقوه موجود به نحو احسن استفاده گردد.و هیچ فرصت و موقعیتی هدر نرود.اگر در کشورهای دیگر کاری از این دست انجام میشود بطور حتم ما هم میتوانیم.

پاسخ