ghobanali almaskhale

اشتباه نکنید این خرید جدید باشگاه داماش در فصل نقل و انتقالات نیست، با خبر شدیم رئیس هیات فوتبال استان گیلان، فعالیت تبلیغاتی خود را برای رسیدن به کرسی شورای شهر رشت آغاز کرده است و محور تبلیغاتش را باشگاه داماش قرار داده و جلسات پرسش و پاسخی نیز در این خصوص با هواداران این تیم برگزار خواهد کرد.

اما این تبلیغات تنها یک سوال را مطرح میسازد که باید از ایشان پرسیده شود و آنهم این است که اگر حضور در بالاترین مسند فوتبال استان نتوانسته دردی از فوتبال گیلان دوا کند چگونه حضور شما در شورای شهر رشت که با توجه به توسعه آن رسیدگی به آن را نیز به مراتب سخت تر کرده است میتواند دردی از فوتبال رشت دوا کند ؟!!

ضمن آنکه بار دیگر یادآور میشویم همانطور که قبلا طی مقاله ای اشاره داشتیم اجازه نخواهیم داد ملوان نردبان سیاسیون انزلی بماند، کماکان از درج تبلیغاتی که محور آن بهره برداری از احساسات جوانان این شهر و عشق و علاقه شان به ملوان باشد پرهیز خواهیم کرد و این تبلیغ چون به یک ورزشی از هیات فوتبال استان مربوط میشد و ارتباطی با انتخابات شورای شهر انزلی نداشت در سایت درج گردیده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حسین

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

متاسفم آقای الماسخاله ، متاسف :-?

پاسخ

امیر نوری

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

فکر کنم نیازه یه سری اسناد و مدارک و حرفای تو دل مونده رو بشه … دوستان میدونن درباره چی باید صحبت کرد

پاسخ

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

دم زده بیرون

پاسخ

داماش

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

خوبه میتونه از داماش حمایت کنه

پاسخ

a.n.z

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

شعار انتخابی الماس خاله : ” من رشتی نیستم ولی رشتیا رو دوست دارم “

پاسخ

guilak

گیلک

۱۶ خرداد ۱۳۹۲

مگر فراموش کرده ایم که چقدر از محبوبیت ملوان در شهر ما استفاده تبلیغاتی که چه عرض کنم …استفاده شده است.امروز نوبت برادران رشتی است تا شاهد این کارها باشند.البته پیش داوری نمیکنم شاید این دوست ما صادق باشد.

پاسخ