تبریک سال نو از زبان یک ملوانی

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

fans

از خداوند متعال در این سال جدید حس و حال جدید و قدرت تجزیه و تحلیل صحیح طلب میکنم و برای همه مان دلی چون دریا که در مقابل همه نا ملایمتی های این روزگار و اهالی اش هرگز سر خم نکنیم و حق و آزادگی را به رنگ و ریا نفروشم.
از او طلب میکنم که کمک کند روی بد و خوب آنچه که گذشت چشم ببندیم و واقع گرایانه به مسائل بنگریم، که خود را از مجموعه ملوان جدا ندیده و همچون همیشه عاشقش باشیم. که عاشق هرگز نمیتواند نیمه خالی لیوان را ملاک قرار دهد و اگر نیمه خالی را ببیند هم دلخون میشود و درصدد رفع آن گام بر میدارد و به جای مرحم، نمک زخمهای کهنه اش نمیشود.
لازم به یادآوری است که دوستان عزیز، ما امروز و دیروز با ملوان نبوده ایم که با نسیمی میدان خالی کنیم و ملوانمان را تنها بگذاریم. زمانی که آپلود تصاویر در فضای مجازی به سادگی امروز نبود ما برای ملوان مینوشتیم و در عمل هم برای رفع مشکلاتش گام بر میداشتیم و تا امروز هرگز تنهایش نگذاشته ایم.
چه در دوران بهمن صالح نیا، چه در دوران محمد احمدزاده، چه در دوران نصرت ایراندوست و چه در دوران فرهاد پورغلامی ما یک روش را در پیش گرفته ایم و جز در مسیر حمایت از ملوان گام برنداشتیم که اگر بر میداشتیم و یکی را نقد میکردیم و دیگری را تمجید امروز احساس سربلندی نمیکردیم و اگر راه دیگری در پیش بگیریم و قصد خنثی بودن به سرمان بزند حتما عنوان کلاب را از سایتمان حذف خواهیم کرد.
شاید ما مشکلاتی را که رسانه ای نشده را بیشتر با پوست و گوشتمان حس کرده ایم و از اینرو این حق را به مخاطب عام تا حدی قائلیم که یکطرفه به قاضی برود. اما این دلیل نمیشود که ما حق را زیر پا بگذاریم و لحظه ای از حمایت ملوان دست برداریم که اگر این مسیر که آغاز شده است با همین سرعت ادامه یابد تنها کسی که ضرر خواهد کرد مالکان اصلی باشگاه ملوان، که همانا هواداران ملوان هستند خواهند بود و بس.
مطمئنا روزی که همه سکوهای ورزشگاه یکصدا و یکدل تا دقایق پایانی ملوان را کوبنده تشویق کنند و دوباره از تختی انزلی جهنمی سپید بسازند و تشویق های کوبنده شان محرکی برای پیروزی ملوان باشد، در صورت عدم کسب نتیجه یا مشاهده کم کاری ما نیز پس از سوت پایان بازی معترض خواهیم شد، اما معتقدیم هم اکنون وقت آن است که عده ای بیدار شوند. چه بازیکنی که ارزش لباس مقدسی که به تن کرده را فراموش کرده و چه تماشاگری که از نیمه نخست تیم خودی را روی سکو تخریب میکند! این ملوان از طرف کسی به شهر انزلی بخشیده نشده که این چنین دارایی هایش را چوب حراج بزنیم.
این گونه نیست که ما کاستی ها، کم کاری ها را نبینیم و نفهمیم، اما در مرحله نخست معتقدیم باید جو ورزشگاهمان را اصلاح کنیم و آنگاه مطمئن باشید بازیکن کم کار در مقابل یک جو یکدست و پرشور خود جرات گام نهادن در میدان و یا کم کاری را نخواهد داشت.
ما معتقدیم اگر همگان رنگ عوض کردند و غیرت و تعصب امروزی در عمل رنگ باخت ما نباید رنگ عوض کنیم زیرا ملوان بدون هوادارانش تمام شده است. همشهریان و ملوانی های عزیز در این سال جدید از خداوند متعال لحظات خوش و غرور آفرین را برای همه شما آرزو مندم و ملوان، این قوی سپید دوست داشتنی مان را به خداوند مهربان میسپارم، باشد که سال جدید شروعی تازه برای فوتبال انزلی باشد و با رفع موانع و مشکلات آینده ای شیرین و پر افتخار را در پیش داشته باشیم.

همانطور که وعده کرده بودیم ویدئویی از دقایق پایانی دیدار ملوان انزلی-راه آهن آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *