zzz shora 03

تا کنون سایت انزلی کلاب بیشترین نقد را به شورای شهر انزلی داشته است، نمیگوییم شورای شهر چهارم عملکردی ایده آل و عالی دارد، اما با بررسی عملکرد شورای شهر در دوره های پیشین باید به شورای شهر چهارم انزلی تبریک گفت که تغییرات محسوسی را در عملکردش شاهد هستیم و حس بحث و گفتگو و نقد تصمیمات در آن به چشم میخورد، که میتواند موجب پیشرفت شهر انزلی و عملکرد بهتر این شورا باشد.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندر انزلی ضمن دعوت از مردم برای حضور در جلسه علنی انتخاب شهردار بندر انزلی، ساعات ملاقات با اعضای شورای شهر بندر انزلی را اعلام کرده است که عملی قابل تقدیر است و انزلی کلاب به نمایندگی از مردم بندر انزلی به این عزیزان تبریک میگوید و امیدواریم که روز به روز شاهد گسترش تعامل این شورا با صاحب نظران در امور شهر انزلی باشیم.

eslahie

جدول  ساعات  و روزهای ملاقات عمومی با اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

______ _____ ____02

امیدواریم اعضای شورای شهر انزلی که در اعلام کاندیداها برای پست شهرداری وسواس لازم را به خرج ندادند و جای بسیاری از شخصیت های بزرگ بومی در لیست آنها خالیست، با دقت نظر شایسته کاندیداها را بررسی و از بین آنها بهترین گزینه را راهی شهرداری بندرانزلی کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-sh

۲۰ مهر ۱۳۹۲

اگه شورا به خودش اومده به خاطر اطلاع رسانی سایت شماست که هم مردم رو به احقاق حقشون فرا خوندین و هم وظایف اعظا رو بهشون یاد دادید

پاسخ