82183757-70929189[1]

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندرانزلی برلزوم فراهم سازی زمینه های اشتغال جوانان این شهرستان با همکاری مسئولان ارشد گیلان تاکید کرد.
حسن صفری روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان انزلی با اشاره به تشکیل کارگروه ها براساس بخشنامه های بخش جوانان این شهرستان به خبرنگار ایرنا گفت: استفاده از جوانان در جلسات عادی و آموزش موارد اجتماعی شهرستان در راستای ظرفیت سنجی آنان از مواردی است که باید به آن توجه شود.
وی با اشاره به ساخت ۲۰ پست اسکله در اداره بنادر و دریانوردی افزود: براساس برآوردهای انجام شده شرایط لازم برای بکارگیری حدود یک هزار نفر در زمان بهره برداری از این اسکله ها فراهم است.
صفری تصریح کرد: کارگروه اشتغال در تلاش برای بکار گیری جوانان بیکار شهرستان انزلی براساس نیاز سنجی ها است.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار انزلی با تاکید براستفاده ادارات کل شهرستان از جوانان بومی دربحث اشتغال یادآور شد: با توجه به ظرفیت های موجود اشتغال در ادارات کل شهرستان و منطقه آزاد انزلی همکاری نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بنادر و دریانوردی و خصوصا استاندار گیلان بخش عمده ای از اشتغال شهرستان مرتفع می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان انزلی نیز به عنوان دبیر این ستاد درگفت و گو با خبرنگار ایرنا ازدواج و اشتغال جوانان را از دغدغه های وزارت ورزش و جوانان دانست و اظهار کرد: در صورت رفع مشکل اشتغال جوانان شرایط تشکیل خانواده و ازدواج آنان نیز فراهم می شود.
حمید رضا قهرمانی با اشاره به وجود ادارت کل بندر، گمرک و شیلات در این شهرستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با توجه به لزوم بکارگیری جوانان ماهر و نیمه ماهر در زمان بهره برداری از پست های اسکله در بنادر و منطقه آزاد انزلی مشکل اشتغال جوانان انزلی تا حدود زیادی مرتفع شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۰ مرداد ۱۳۹۵

دست معاون فرماندار درد نکنه ویا عامیانه بگوئیم دمش گرم.حداقل حرف بیکاری ویا کار ویا ازدواج وزندگی را بر زبان می آورد ویا یاد آوری می کند .تا حداقل دلها را خوش نمایند .بعضی از دوستان همین کلمات را هم یادشان رفته بر زبان بیاورند.. کلمات وسخنانی بر زبان می اورند که همین یک مقدار عشق وامید به زندگی را هم در انسان از بین می برند.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۰ مرداد ۱۳۹۵

متشکریم از معاون محترم فرماندار انزلی.تشکر از این بابت که حداقل بقول sari عزیز دغدغه های روزمره مردم را به زبان می آورند.اما از مسئولین محترم انتظار نمی رود فرمایششان شبیه مردم عادی باشد.من شهروند بطور طبیعی توقع دارم که مسئولان محترم در عمل نشان بدهنند در صدد حل مشکلات هستند نه در حرف و شعار. به اندازه کافی شعار و حرفهای خوب خوب شنیده شده است.در بحث بیکاری خیل عظیم جوانان ما و سایر نیروهای آماده به کار شهرستان انزلی و راجع به بکارگیری نیروهای بومی بسیار سخن گفته شده است.در صورتی که می توانستند اقدامی عملی کنند.اینقدر کم لطفی و مسامحه کردند تا انزلی که قطب کار و زندگی در استان و حتی ملجا مهمی برای جوانان بیکار استانهای مجاور بود امروز رکورد بیکاری در استان را دارد.فرمایشات چند روز پیش جناب استاندار موید نظر بنده بود.در انزلی کسی نباید بیکار باشد.مسئولان محترم اگر حقیقتا قصد کمک به حل معضل بیکاری در این شهرستان دارید که انشالله دارید باید در استخدامها به جوانان بومی و ساکن انزلی اولویت داده شود.کاری که در شرائط امروز کسب و کار کشور در شهرهای دیگر هم انجام می شود.

پاسخ